Пам’ятник Богдану-Ігорю Антоничу встановлять у Львові у 2016 році

СуспільствоОрися Шиян, 18 листопада 20156790

Пам’ятник Богдану-Ігорю Антоничу планують встановити у Львові наступного року. Гроші на це повинні закласти в міському бюджеті на 2016 рік, а сам пам’ятник спорудять в рамках комплексної реконструкції площі біля цирку, повідомляє прес-служба Львівської місткої ради з посиланням на головного архітектора міста Юліана Чаплінського.

«Площа перед цирком, дитячий майданчик – в поганому стані. Не личить ставити новий пам’ятник такій людині як Богдан-Ігор Антонич на такому фоні. Конкурс було проведено 5 років тому. Розроблено комплектний проект реконструкції. Гроші на спорудження та встановлення пам’ятника закладемо у міському бюджеті на наступний рік», – підкреслює Юліан Чаплінський.

Як інформує прес-служба ЛМР, у 2010 році був оголошений всеукраїнський відкритий конкурс на кращу концептуальну ідею пам’ятника поету Богдану-Ігорю Антоничу у Львові. Переможцями конкурсу став колектив архітекторів: Денис Белюх, Олександра Лібич, Олександр Матушков та скульптор Володимир Одрехівський.

проект пам’ятника Антоничу

Відповідно до рішення виконавчого комітету №1058 від 16.12.11р., Галицьку районну адміністрацію було визначено замовником на проектування, виготовлення і встановлення пам’ятника поету Богдану-Ігорю Антоничу. Проект передбачав встановлення пам’ятника з частковою реконструкцією площі перед цирком.

У 2014 році Галицькій районній адміністрації було виділено 250 тис. грн для оплати проектних робіт і робочої моделі скульптурної частини пам’ятника.

Нагадаємо, під час презентації концепції проекту облаштування дитячого майданчика, скверу та площі біля львівського цирку виникла дискусія щодо того, як має виглядати сквер. Скульптор Володимир Одрехівський, співавтор проекту пам’ятника Богдану-Ігорю Антоничу, який буде встановлено у сквері біля цирку, заявив, що порушено його авторські права і виступив проти представленого проекту облаштування скверу.

Роботи з реконструкції площі перед цирком розпочнуть навесні 2016 року. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук