Пам’ятник Сталіну у Києві може з’явитися тільки на правах садового гнома, - Рух

4 березня 201144017

Народний рух України назвав заяву комуністів про бажання спорудити пам’ятник Сталіну у Києві черговою провокацією, спрямованою на те, щоб утримати електорат.

«Чергова інформаційна провокація партії так званих "комуністів", котра давно вже зробила ставку на підтримку великого капіталу, спрямована передусім на те, щоб хоч якось утримати свій дедалі менший електоральний острівець», - зазначено у повідомленні прес-служби.

«Зараз довкола КПУ залишились зовсім фанатичні прихильники, які вперто не хочуть помічати того, що нічого "комуністичного" крім портретів біснуватих "вождів" у цій партії не лишилось», - так заступник Голови НРУ, лідер Молодого Народного Руху Іван Крулько коментує заяву одного з керівників КПУ Юрія Соломатіна про можливе встановлення пам’ятника Сталіну в Києві.

"Безперечно, жодного пам’ятника Сталіну в Києві не буде - хіба що "комуністи" поставлять його десь на приватній території, на правах садового гнома. Проте сама можливість таких заяв у сучасній Україні характеризує нашу державу не з найкращого боку. На жаль, чимало громадян, що погано знають історію, переконані, що нашій країні потрібен порядок "як за Сталіна". Доводилось чути цю думку навіть від представників середнього бізнесу. Ці люди не розуміють, що сталінський "порядок" - це голодомори, концтабори і платна освіта в школах.

Очевидно, що більшість прихильників "курсу Сталіна" голосували за Януковича, тож тепер цілком можуть "насолоджуватись порядком" в продовольчих крамницях у відділі "крупи". КПУ ж просто намагається переманити цей електорат до себе, банально граючись з ПР у "перетягування Сталіна". І серйозно ставитись до такої "олімпіади" нормальним громадянам навряд чи варто" - резюмував Іван Крулько.

 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук