Папа Франциск дозволив католицьким священикам прощати гріх аборту

СуспільствоВолодимир Пиріг, 21 листопада 20169531
Папа Франциск дозволив католицьким священикам прощати гріх аборту
фото Crux

Папа Франциск дарував усім католицьким священикам право прощати «важкий гріх» – аборт. Раніше цим правом були наділені тільки єпископи і спеціальні сповідники.

Таким чином Папа Франциск продовжив дозвіл прощати аборти, адже раніше він діяв лише під час ювілейного року милосердя Римо-католицької церкви. Протягом цього року для кожного католика допускалася можливість індульгенції – повного відпущення гріхів при дотриманні низки умов.

Аборт, згідно з вченням Римо-католицької церкви, вважається настільки важким гріхом, що передбачає автоматичне відлучення від причастя тих, хто скоїв його.

У так званому апостольському посланні, опублікованому 21 листопада Ватиканом, Франциск написав, що «немає такого гріха, якого б не змогла торкнутися і пробачити милість Божа, якщо цей гріх відбився у покаянні серця», повідомила Українська служба BBC.

У той же час понтифік наголосив, що аборт є тяжким гріхом, тому що ставить крапку в невинному житті.

Папа римський від свого обрання на Святий престол намагається зробити католицьку церкву більш відкритою і зрозумілою людям. Сам понтифік відомий своїми прогресивними поглядами на спірні питання у католицизмі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук