Папа Франциск оголосив загальноєвропейський збір пожертв для гуманітарних потреб України

24 квітня в усіх католицьких церквах Європи буде проведено спеціальний збір пожертв

Папа Франциск оголосив загальноєвропейський збір пожертв для гуманітарних потреб України
фото ANSA
Папа Франциск промовляє до вірних під час Святої Меси

Папа Римський Франциск під час богослужіння на площі Святого Петра у Ватикані закликав європейських вірян долучитись до збору пожертв на гуманітарні потреби постраждалих внаслідок бойових дій в Україні. Про це повідомляє «Радіо Ватикану».

Перед завершенням богослужіння Голова Католицької Церкви звернувся до віруючих із наступним закликом: «В цей день, що є немовби серцем Святого Року Милосердя, моя думка лине до всіх народів, найбільше спраглих примирення та миру. Зокрема, маю на увазі тут, у Європі, драму тих, хто переносить наслідки насильства в Україні: про тих, які перебувають на теренах, охоплених військовими діями, які вже викликали тисячі смертей, і про понад мільйон тих, хто були змушені залишити ці території з огляду на важку ситуацію, яка й далі триває. Це, насамперед, стосується похилих віком осіб та дітей. Крім того, що я постійно супроводжую їх своїми думками та молитвою, я вирішив виступити з ініціативою гуманітарної підтримки на їхню користь. З цією метою у неділю, 24 квітня, в усіх католицьких церквах Європи буде проведено спеціальну збірку. Заохочую вірних приєднатися до цієї ініціативи своїми щедрими пожертвами. Цей жест милосердної любові, крім полегшення матеріальних страждань, має на меті висловити мою особисту та всієї Церкви близькість і солідарність. Висловлюю щире побажання, щоб це змогло допомогти без подальших зволікань сприянню мирові і пошані до права на цій землі, що зазнала дуже багато випробувань».

Крім того, Франциск пригадав, що наступного дня відзначатиметься Всесвітній День боротьби із застосуванням протипіхотних мін.

«Дуже багато людей і надалі гинуть чи зазнають каліцтв через ці жахливі озброєння, а сміливі чоловіки та жінки ризикують життям, щоб розміновувати заміновані території», – сказав він, закликавши поновити зусилля, спрямовані на будування світу без мін.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук