Папа Франциск закликав членів мафії покаятися

СвітАндрій Стець, 16 вересня 20184290
Папа Франциск закликав членів мафії покаятися
фото ВВС
Папа Римський відвідав Сицилію

Папа Римський Франциск під час візиту на Сицилію виступив зі зверненням до членів мафії у якому закликав їх відмовитися від злочинів і насильства. У своїй промові папа Франциск сказав, що члени організованої злочинності, багато з яких ходять до церкви й відкрито демонструють свою релігійність, «не можуть вірити в Бога й бути мафіозі» одночасно.

Про це інформує ВВС.

Понтифік звернувся до них, використовуючи слова «дорогі брати й сестри».

Як повідомляється, Папа Римський прибув до Палермо, столиці Сицилії, щоб вшанувати пам'ять отця Джузеппе «Піно» Пулізі. Він був убитий мафією 1993 року після того, як вступив у відкрите протистояння з організованою злочинністю, що контролювала місто. 2013 року його зарахували до лику блаженних мучеників.

«Мафіозі не живе по-християнськи, бо своїм способом життя він іде проти Бога та грішить», - сказав папа на проповіді, послухати яку в портовому районі Палермо зібралися 80 тисяч чоловік.

«Я кажу членам мафії: змінюйтеся, брати й сестри! Досить думати про себе і про свої гроші. Зверніться до істинного бога, до Ісуса Христа, дорогі брати й сестри», - сказав понтифік.

Як зазначається, історія взаємин церкви й організованої злочинності на півдні Італії є суперечливою. Наприклад, кардинал Ернесто Руффіні, архієпископ Палермо в 1945-1967 роках, просто заперечував існування мафії, а головним ворогом церкви називав комунізм.

Багато учасників мафіозних угруповань є релігійними та вважають, що мають заступництво святих.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук