Папа Франциск закликав світових політиків не ображати один одного

СвітРоман Ганкевич, 17 лютого 20171080
Папа Франциск закликав світових політиків не ображати один одного
фото Reuters
Папа Римський провів імпровізовану зустріч із студентами в Римі

Папа Римський Франциск закликав політиків припинити ображати один одного і знизити кількість своїх «агресивних дебатів». Про це він заявив у п'ятницю, 17 лютого, на імпровізованій бесіді для студентів вищих навчальних закладів в Римі, пише Reuters.

«Політикам потрібно почати менше говорити і більше слухати. Може тоді образи перестануть бути нормальним явищем», - сказав Франциск.

Понтифік мав на увазі «політичні дебати на телебаченні, де опоненти звикли перебивати і перекрикувати один одного» і додав, що «світове суспільство втрачає відчуття соціального існування, яке будується на діалозі».

Також Папа Франциск застеріг світових лідерів від політики, спрямованої проти мігрантів і додав, що він сам є «сином італійських мігрантів в Аргентині». Глава Ватикану закликав відмовитися від антиміграційних рухів, сила яких зросла в США і багатьох країнах Європи, включаючи Італію, і додав, що мігрантів потрібно сприймати «як людських братів і сестер».

«Війни починаються в наших серцях. Це відбувається тоді, коли ми не в змозі поважати, спокійно говорити і слухати», - сказав Франциск.

Нагадаємо, нещодавно Папа Римський Франциск під час свого щотижневого звернення у Ватикані завуальовано дорікнув президентові США Дональду Трампу за його наміри побудувати стіну на кордоні з Мексикою і закликав зводити мости, а не будувати стіни.

Також повідомлялося, що Папа Франциск виділить 200 тис. євро для допомоги жителям Авдіївки,

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Останні новини
Залиште відгук