Папа Римський направить жителям сходу України €12 млн гуманітарної допомоги

Кошти призначені для майже 2 млн людей, які постраждали через конфлікт на Донбасі

Папська рада Cor Unum оприлюднила повідомлення про різдвяну допомогу Папи Римського Франциска для України. Від імені Святішого Отця на Різдво буде виплачена перша частина фінансової допомоги для подолання гуманітарної кризи в країні, інформує «Радіо Ватикан».

Як зазначається, мова йде про суму, що становить майже €6 млн з дванадцяти вже зібраних, що будуть призначені для більш ніж двох мільйонів постраждалих від військового конфлікту на Донбасі. Гуманітарну допомогу надаватимуть людям, які проживають у Донецькій, Луганській, Запорізькій, Харківській і Дніпропетровській областях, «незалежно від їх релігійних переконань, конфесійної приналежності або етнічного походження».

Як уточнюється у повідомленні Ватикану, збір пожертвувань в європейських містах стартував ще 24 квітня 2016 року. За підтримки папської ради Cor Unum у Запоріжжі був створений місцевий Технічний комітет. Його, у співпраці з апостольським нунцієм в Україні Клаудіо Гуджеротті, очолив єпископ Харківсько-Запорізький Ян Собило. З початку липня Комітет оцінив і відібрав проекти гуманітарної допомоги, які надали християнські благодійні організації та міжнародні інституції. Комітет має намір профінансувати 20 масштабних проектів (до €250 тис.) і 39 солідарних ініціатив (на суму до €20 тис.).

Слід зазначити, що у співпраці з Апостольською дипломатичною місією (нунціатурою) кошти будуть розподілені на підтримку проектів, які стосуються забезпечення продуктами харчування, житлом, а також у галузях медицини та гігієни.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук