Папа Римський підтримав перемир'я на Донбасі

СвітАндрій Стець, 26 липня0
Папа Римський підтримав перемир'я на Донбасі
фото Vatican Media
Папа Франциск молиться за те, "щоби погоджене було нарешті впровадженим у життя»

Папа Римський Франциск підтримав перемир'я на Донбасі, яке починається з 27 липня. Як заявив папа у неділю, 26 липня, після проказування молитви «Ангел Господній», він сподівається, що це нарешті призведе до встановлення справжнього миру, інформує «Радіо Ватикану».

«Я дізнався, що нещодавно членами тристоронньої контактної групи в Мінську було прийняте чергове рішення про припинення вогню на Донбасі. Дякуючи за цей знак доброї волі, спрямований на повернення гаряче бажаного миру до цього багатостраждального регіону, молюся за те, щоби погоджене було нарешті впровадженим у життя, також і через ефективний процес роззброєння та розмінування. Лише так можна відновити довіру і закласти передумови для примирення, дуже потрібного й дуже очікуваного населенням», – сказав Папа Римський.

Як інформував ZAXID.NET, з 00:01 27 липня починається нова спроба повного та всеосяжного припинення вогню на лінії розмежування. Військові стверджують, що підготовка до цієї події є безпрецедентною.

Українські підрозділи ЗСУ зі складу Об'єднаних сил почали підготовку до повного і всеосяжного припинення вогню на лінії розмежування на Донбасі, яке має розпочатися з 27 липня. На кожній українській позиції буде додатковий контроль за припиненням вогню. Його будуть здійснювати спеціально відряджені українські військовослужбовці.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук