Папа Римський, виступаючи в Конгресі США, закликав гуманно ставитися до іммігрантів

СвітЛюбко Петренко, 25 вересня 20151560
Папа Римський, виступаючи в Конгресі США, закликав гуманно ставитися до іммігрантів

Папа Римський, виступаючи на спільній сесії обох палат Конгресу США у Вашингтоні, заявив, що до іммігрантів слід ставитися гуманно. Як повідомило радіо «Голос Америки», Франциск став першим Понтифіком, котрий виступив на Капітолійському пагорбі перед обома палатами Конгресу США.

Глава Католицької церкви у своєму виступі торкнувся низки актуальних тем, у тому числі близькосхідної міграційної кризи, зміни клімату і крайнощів капіталізму. Його промова, яка тривала близько 50 хвилин, регулярно переривалася оплесками.

Звертаючись до депутатів демократів та республіканців Папа Римський закликав їх забути про розбіжності і повернути «дух братерства і солідарності».  І додав: «Ваш обов'язок як членів Конгресу – зробити так, щоб країна процвітала внаслідок  вашої законодавчої діяльності. Ви покликані захищати та зберігати гідність ваших співгромадян, невпинно і наполегливо працюючи в ім'я загального блага, оскільки це – головна мета будь-якої політики».

У своєму виступі Понтифік закликав усі північноамериканські штати відмовитися від смертної кари, яка досі існує в тридцяти з них. Він також торкнувся теми заборони абортів, сказавши, що людське життя має бути захищена.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук