Паркан на Святоюрській горі у Львові допомагали фарбувати іноземці

СуспільствоЗореслава Губарь, 8 травня 2015, 15:10 641 0

Троє корейців та троє японців долучилися до акції з облаштування митрополичих садів, що біля Собору Святого Юра у Львові.

«Акція має на меті відновити другу половину митрополичих садів, садів, де ступала нога Митрополита Андрея, садів, з яких користали, смакуючи фрукти. Дуже нам приємно, що іноземці вирішили прийти і зробити свій маленький внесок у відновлення цих садів, малюючи цей паркан», – зазначив директор благодійної організації «Фундація духовного відродження» о. Тарас Милян.

«Країна, в якій я живу, це Японія, поряд з нею – Корея. Це дві країни, які я знала до цього часу. Тому головна мотивація перебування тут – це подивитись, як живуть інші країни. А малювання паркана – це частина нашої програми. У процесі ми також дізнаємось багато про це місто, культуру людей, які тут живуть», – розповіла одна з гостей з Японії.

Гості у Львові лише перший день, перед цим вже побували в Києві. Вирішили пізнавати нашу культуру та побут навіть у такий спосіб, адже мета їхнього приїзду в Україну має і соціальний аспект. Дехто з іноземних волонтерів вперше покинув межі своєї країни. Україна їм наразі до вподоби. У Львові корейці та японці пробудуть лише кілька днів, після цього повернуться до Києва. Загалом в Україні житимуть майже півтора місяця.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук