Паркінги у центрі Львова можуть подорожчати удвічі

Головні Новини за 26 листопадаВіталій Кубліков, 26 листопада 2014, 17:46 722 0

У Львівській міській раді розглядають питання про підвищення вартості паркомісця у центрі міста на вихідні до 8 гривень за годину. У будні ж ціна залишиться старою – 4 гривні за годину.

«У центральній частині міста, яка є додатковою точкою притягнення, ми можемо говорити про зміну вартості. Для того, щоб у вихідні дні розчистити центральну частину міста», - пояснив заступник міського голови Олег Синютка.

За словами керівника ЛКП «Львівавтодор», чинний тариф не переглядали вже 4 роки. 

«У нас вулиця Валова заповнена майже постійно. Більше того 4 гривні - це мала плата. Тому що вона є економічно необґрунтованою», - говорить директор ЛКП «Львівавтодор» Олег Береза.

Люди були незадоволені і тоді, коли виводили із центру маршрутки, пригадує головний транспортник міста. Час показав - ідея була вдалою. Тепер, за його словами, настав час навести лад і з приватними автівками. Таким є європейський досвід, пояснює головний транспортник Львова.

«З переходом на нову транспортну мережу в 2012 році у нас ходило центром близько 39 маршрутів. На сьогодні - 7. І все одно, це проблематично для центральної частини міста», - наголосив начальник управління транспорту Віктор Щир.

Узаконити підвищення тарифу ще має виконком та міські депутати.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук