Парламент додатково виділив ₴7,1 млрд на оборону

Парламент додатково виділив ₴7,1 млрд на оборону
фото ZAXID.NET
Ілюстративне фото

Верховна Рада додатково виділила 7,1 млрд грн на оборону і безпеку. Відповідний законопроект підтримали 265 депутатів, пише «РБК-Україна».

Як зазначають, законопроект був підготовлений з метою збільшення видатків для потреб оборони та безпеки держави, виконання закону україни «Про державну службу» та вирішення інших нагальних питань.

Відзначається, що законопроект є збалансованим і передбачає збільшення витрат на оборону і безпеку в сумі 7,1 млрд грн, з них на грошове забезпечення – 6,3 млрд грн. Зокрема, додаткові витрати передбачені для Міноборони у сумі 3 800,0 млн грн, Національної поліції – 2 004,8 млн грн (з урахуванням перерозподілу в системі органів МВС), Адміністрації Держприкордонслужби – 963,5 млн грн, Державної служби з надзвичайних ситуацій – 50 млн грн, Головного управління розвідки Міноборони – 175,0 млн грн, Служби безпеки – 128,5 млн грн, Управління держохорони – 51,0 млн грн, Держспецтрансслужби – 5,4 млн грн.

«Це нам дасть змогу не тільки підтримати наше військо і надати йому відповідне забезпечення, а й не зупинити реформи в поліції», - зазначила перший заступник міністра фінансів Оксана Маркарова, яка презентувала законопроект.

Крім того, вона розповіла, що ухвалені зміни до Держбюджету-2016 передбачають виділення 1,4 млрд грн на виконання закону «Про державну службу», з яких 1 млрд гривень піде обласним державним адміністраціям.

Також Маркарова зауважила, що змінами до бюджету передбачено виділення додатково 420 млн гривень на підтримку вуглевидобувних підприємств, що підуть на зарплату шахтарям; 90 млн гривень - на фінансування витрат, пов'язаних з представництвом інтересів України у закордонних юрисдикційних органах.

Ще 950 млн гривень, за даними заступника міністра фінансів, піде на фінансування інвестиційних програм і проектів Фонду регіонального розвитку.
Водночас Маркарова підкреслила, що виділення вищезазначеного додаткового фінансування стало можливим за рахунок економії по наших боргових зобов'язаннях на суму 8,9 млрд гривень.

Вона додала, що закон 5217 передбачає зарахування в дохід Державного бюджету 1,2 млрд гривень цьогорічних доходів тимчасово непідконтрольних територій Донецької й Луганської області.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук