Парламент дозволив Міністерству оборони створювати друковані ЗМІ на час АТО

Міноборони раніше створило радіостанцію «Армія FM», яка мовить на Донбасі

Народні депутати ухвалили закон щодо створення друкованих засобів масової інформації Міністерством оборони України на час проведення антитерористичної операції, відповідне рішення підтримали 226 народних депутатів.

Закон визначає умови та порядок заснування друкованих ЗМІ Міністерством оборони України на час проведення антитерористичної операції. Зокрема, у документі зазначається, що фінансування діяльності друкованого засобу масової інформації здійснюється за рахунок коштів державного бюджету України, повідомив Укрінформ.

«Інформація, розміщена в такому друкованому засобі масової інформації, повинна відповідати дійсності, бути перевіреною та неупередженою. Реклама програм політичних партій, виборчих блоків, діяльності їхніх керівників та членів, що має агітаційний характер, забороняється», – йдеться у законі.

Крім того, згідно з документом, дія закону «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації» на час проведення антитерористичної операції на друковані засоби масової інформації, засновниками яких є Міністерство оборони, не поширюватиметься.

«Після закінчення антитерористичної операції друкований засіб масової інформації, заснований Міністерством оборони України на час проведення антитерористичної операції, підлягає реформуванню відповідно до Закону України «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації», – йдеться у законі.

Раніше Міноборони створило радіостанцію «Армія FM – Військове радіо», яка мовить в FM-діапазоні у низці міст Донбасу, а також в інтернеті.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук