Парламент Косова проголосував за створення власної армії

Закон передбачає подвоєння розміру Сил безпеки Косова і поступове перетворення їх на професійну армію чисельністю 5000 осіб.

СвітЮрій Братюк, 14 грудня 20181930

У п'ятницю, 14 грудня, арламент Косова проголосував за трансформацію сил безпеки республіки в повноцінну армію. Про це повідомляють місцеві ЗМІ.

За створення міністерства оборони республіки проголосував 101 з 102 присутніх депутатів. Загалом, було ухвалено три закони. Депутати проголосували законопроект про міністерство оборони. Після цього було ухвалено законопроект, який передбачає трансформацію Сил безпеки у повноцінну армію. Закон передбачає подвоєння розміру Сил безпеки Косова і поступове перетворення їх на професійну армію чисельністю 5000 осіб. Третій законопроект регулює службу у збройних силах Косова Формування збройних сил Косово вимагає внесення змін до Конституції.

Варто уточнити, що генсек НАТО нещодавно заявляв, що Косово обрало вкрай невдалий момент, щоб оголосити про свій намір створити власні збройні сили, і це підриває стабільність в регіоні. Сербія попередила, що цей крок може призвести до відновлення зіткнень на Балканах. Цю позицію підтримала і Росія.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук