Парламент Польщі висловив підтримку українським мітингувальникам

СвітВіра Карпінська, 25 січня 201410540
Парламент Польщі висловив підтримку українським мітингувальникам
фото gazetagazeta.com
Сейм Польщі

Сейм Республіки Польща висловив солідарність з демократичним суспільством України, а особливо з усіма переслідуваними і постраждалими в результаті заворушень.

Про це йдеться у резолюції Сейму від 24 січня 2014 року щодо подій в Україні.

У резолюції зазначається, що причиною рішучих протестів опозиції стало прийняття Верховною Радою 16 січня і підписання президентом законів, які різко обмежують свободу слова, маніфестацій, інші політичні і громадянські права українців.

"Парламент Республіки Польща засуджує придушення, із застосуванням сили, свободи і громадянських прав, особливо права на мирні демонстрації та свободу слова", - наголошують польські депутати у резолюції.

Також польський парламент закликає до негайного припинення насильства і кровопролиття та початок усіма сторонами політичного діалогу про мирне врегулювання конфлікту.

Крім того, Сейм закликає розглянути на міжнародній арені кроки, направлені до притягнення до відповідальності осіб, яких дії призвели до трагічних подій в Україні. 

"Парламент Республіки Польща вважає, що у випадку продовження політики насильства, міжнародна спільнота може ввести персональні санкції проти тих осіб, які безпосередньо відповідають за застосування сили", - йдеться у резолюції.

Польський парламент також виступає за надання міжнародної допомоги для України і сподівається, що ця держава залишиться в сім'ї демократичних країн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук