Парламент Великої Британії відмовився відтермінувати Brexit

СвітАндрій Стець, 14 лютого4460
Британські ЗМІ називають голосування парламенту «ударом по авторитету» і поразкою Терези Мей

Члени Палати громад парламенту Великобританії не підтримали ініціативу прем’єр-міністерки Терези Мей щодо відтермінування виходу країни з Євросоюзу. Про це повідомляє Sky News.

Парламент провалив голосування за поправку від члена Шотландської національної партії Іена Блекфорд, яка запропонувала перенести терміни Brexit мінімум на три місяці. «Проти» проголосували 315 членів парламенту, «за» - 93.

Члени парламенту відкинули також поправку Лейбористської партії, яка вимагала від уряду провести голосування по Brexit до 27 лютого, а у іншому випадку - дозволити парламенту проголосувати за альтернативними планами.

Консерватор Анна Субрі відкликала свою поправку до голосування. Вона закликала уряд протягом 7 днів опублікувати «найсвіжіший» звіт про ймовірні наслідки для бізнесу та торговельної сфери від Brexit без угоди з Брюсселем.

Відповідні три поправки до технічного документу, представленого раніше в парламент прем'єр-міністром Терезою Мей, вибрав для голосування спікер Палати громад Джон Беркоу.

Такі поправки у разі схвалення не зобов'язували б уряд Британії до конкретних дій, втім, вони відображають позицію членів парламенту щодо ситуації з Brexit.

Парламент в ході голосування відкинув і технічний документ, який повинен був підтвердити, що члени парламенту все ще дотримуються курсу, який самі позначили у кінці січня.

«Проти» документа проголосували 303 члена парламенту, «за» - 258.

Британські ЗМІ називають голосування парламенту «ударом по авторитету» і поразкою Мей.

Нагадаємо, дедлайн Великобританії щодо виходу зі складу Європейського Союзу призначений на 29 березня. 16 січня парламент Великої Британії проголосував проти угоди щодо Brexit.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук