Парламентська асамблея ОБСЄ визнала присутність російських військ на Донбасі

ПА ОБСЄ ухвалила резолюцію про відновлення територіальної цілісності України

СвітАндрій Стець, 7 липня 20175530
Парламентська асамблея ОБСЄ визнала присутність російських військ на Донбасі

Парламентська асамблея ОБСЄ у п'ятницю, 7 липня, під час сесії у Мінську прийняла резолюцію «Відновлення суверенітету і територіальної цілісності України». Про це пише «Інтерфакс-Україна».

Резолюцію з положеннями на підтримку України ухвалили попри протести представників Росії. Представники від Росії проголосували проти цього рішення.

У резолюції ПА висловила «повну повагу» суверенітету, незалежності, єдності і територіальної цілісності України в межах її визнаних міжнародним співтовариством кордонів, які включають Крим і Севастополь.

Крім того, в документі засуджується тимчасова окупація Криму Російською Федерацією і триваюча гібридна агресія Росії проти України на Донбасі.

Також своєю резолюцією ПА ОБСЄ «наполегливо закликає» Росію припинити спонсорування терористичної діяльності в Україні шляхом припливу бойовиків, грошових коштів і зброї через непідконтрольну уряду ділянку українсько-російського державного кордону і перестати здійснювати будь-яку підтримку незаконним збройним формуванням у Донецькій і Луганській областях, які здійснюють терористичні акти в Україні.

У резолюції також міститься заклик до Російської Федерації забезпечити виведення своїх збройних формувань, військової техніки та найманців з території окремих районів Донецької та Луганської областей під наглядом ОБСЄ, а також роззброєння всіх незаконних збройних формувань.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук