У проекті резолюції ОБСЄ Росію назвали «державою-окупантом»

СвітАндрій Стець, 5 липня 20172170
Депутати ПА ОБСЄ у підготовленому проекті резолюції закликають Росію припинити окупацію Донбасу та Криму

У середу, 5 липня, Комітет з політичних питань і безпеки Парламентської асамблеї ОБСЄ оприлюднив проект резолюції, в якому Росія визнається окупантом. Згідно з документом, РФ закликали скасувати анексію Криму і дотримуватися домовленостей щодо Донбасу.

У проекті, серед іншого, визнається, що «певні райони Донецької і Луганської областей» перебувають під контролем «російських гібридних сил».

ПА ОБСЄ також закликає Російську Федерацію «як державу, що окупує», забезпечити безперешкодне пересування СММ ОБСЄ по території Криму, а також заявляють про підтримку Мінського протоколу і Мінського меморандуму щодо врегулювання ситуації на Донбасі.

Крім цього, у проекті резолюції сторони конфлікту закликають до відведення зброї великого калібру та надання можливості гуманітарним місіям здійснювати свою діяльність на Донбасі.

Депутати ПА ОБСЄ у підготовленому проекті резолюції закликають Росію припинити окупацію Донбасу та Криму і декларують «повагу до закріплених у Гельсінському заключному акті принципів непорушності кордонів і територіальної цілісності, мирного врегулювання суперечок, рівноправності і самовизначення народів», а також закликають Росію «утриматися від агресивної практики і скасувати рішення про незаконну анексію Автономної Республіки Крим».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук