Парубій пропонує не лише стягувати півзарплати з депутатів-прогульників, але й штрафувати їх

СуспільствоВолодимир Пиріг, 2 листопада 20162180
Парубій пропонує не лише стягувати півзарплати з депутатів-прогульників, але й штрафувати їх
Голова Верховної Ради України Андрій Парубій

Голова Верховної Ради Андрій Парубій обіцяє якомога швидше поставити на голосування зареєстрований у вівторок, 1 листопада, законопроект про штрафи за прогули нардепів, а також за неголосування.

Про це він сказав під час засідання Верховної Ради у відповідь на виступ народного депутата Вікторії Пташник (фракція «Самопоміч», міжфракційне об’єднання «Єврооптимісти»), повідомила «Українська правда».

Пташник зазначила, що у вівторок «Єврооптимісти» зареєстрували законопроект, яким пропонується карати депутатів, які не ходять на засідання парламенту або ж присутні в Раді, але не голосують.

«Адже ми хочемо запровадити відповідальність народних депутатів за те, що вони не ходять на засідання Верховної Ради, на засідання комітетів, через що немає кворуму, не голосують, перебуваючи у сесійній залі, навіть не обирають опцію «Проти, за, утримався», – пояснила Пташник.

За її словами, пропонується за пропуск засідань стягувати не менше ніж 50% заробітної плати.

Спікер Парубій підтримав цю ініціативу.

«Повністю підтримую. Більше того, це я дав доручення апарату розробити цей законопроект. Я зроблю усе можливе, щоб цей законопроект, як тільки він пройде комітет, опинився на розгляді», – сказав він.

Парубій наголосив, що йдеться не лише про позбавлення частини зарплатні, але й також про накладення штрафів на депутатів, які прогулюють, або ж не голосують.

«Я впевнений, що ми проголосуємо, щоб не тільки знімалася частина зарплати, а й будуть штрафні санкції за те, що депутата немає в сесійній залі і за те, що він не голосує», — сказав він.

Нагадаємо, за ініціативою голови Верховної Ради Андрія Парубія у парламентській газеті «Голос України» з вересня публікують прізвища нардепів, які були відсутніми під час голосування важливих законопроектів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук