Патріарх УГКЦ Святослав визначив важливі події для держави і церкви у 2017 році

Блаженніший Святослав назвав боротьбу з корупцією нагальною українською потребою

Патріарх Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав (Шевчук) в ефірі інтерактивної програми «Відкрита Церква» визначив найважливіші події – здобутки і втрати, які відбулися в Україні та Церкві у 2017 році. Про це інформує Департамент інформації УГКЦ.

На переконання Патріарха, однією з глобальних реформ, яку українці вважають дуже нагальною, є боротьба з корупцією. «Одна з глобальних реформ, яку українці відчувають десь дуже нагальною, - боротьба з корупцією. Однак слід пам’ятати, що, говорячи про реформи, багато людей не розуміють їхнього змісту і не знають, у чому вони полягають», - наголосив Глава УГКЦ.

У житті Церкви Святослав визначив три основні події, які залишили великий слід для людей.

По-перше, це був рік 125-ї річниці з дня народження патріарха Йосифа Сліпого. Відзначаючи ювілей, церква намагалася познайомити Україну з цією особистістю.

Другою важливою подією в 2017 році Патріарх Святослав назвав 150-ті роковини канонізації святого священномученика Йосафата Кунцевича, мученика за єдність Церкви. Він нагадав, що 25 червня у Ватикані, у базиліці Святого Петра, УГКЦ отримала особливий привілей від Папи − служити на Папському престолі, який розташований на гробі святого апостола Петра.

Третя подія, за словами Святослава, назавжди ввійде в історію: 31 травня 2017 року помер Предстоятель УГКЦ Блаженніший Любомир (Гузар). «Ми справді по сьогоднішній день переживаємо великий біль втрати. Блаженніший Любомир − кобзар новітньої української думки, пісні й духу, який залишив нам, як спадщину, цілу цивілізацію миру й любові, всього того, що ми потребуємо під час війни», − заявив голова УГКЦ.

Як відзначив Святослав, справу збереження великої спадщини Блаженнішого Любомира − любові та миру − першими підхопили українські студенти, які створили цілий рух «Покоління Любомира».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук