Печерський суд не знайшов доказів причетності старшого сина Януковича до розстрілів на Майдані

Суд не знайшов доказів

Печерський суд Києва не знайшов фактів причетності сина колишнього президента України Олександра Януковича до розстрілів на Майдані.

Про це повідомив прес-секретар Олександра Януковича Юрій Кірасир.

«3 вересня 2015 року Печерський суд Києва своїм рішенням підтвердив відсутність будь-яких фактів причетності Олександра Януковича до розстрілів на Майдані», – написав він у Facebook в понеділок, 14 вересня.

За його словами, у своєму рішенні суд вказав, що звинувачення, яке висловив на прес-конференції радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко, є припущенням, з використанням мовно-стилістичних особливостей (вживання гіпербол, алегорії, сатири)«, яке «неможливо перевірити на предмет відповідності дійсності, оскільки воно не містить фактів».

Суд визнав такі висловлювання Геращенка «оціночним судженням», яке «за своїм змістом є припущенням», а оціночні судження, згідно зі ст 277 Цивільного кодексу України, не підлягають спростуванню та доведенню їх правдивості. Крім того, суд зазначив, що оціночні судження не є предметом судового захисту. Також суд повідомив, що позивач не надав доказів, що поширена Геращенком інформація призвела до негативних наслідків або дискредитувала Януковича.

«З урахуванням вищесказаного, суд дійшов висновку про відмову в задоволенні позовних вимог», – йдеться у рішенні.

Згідно з копією рішення суду, яку виклав прес-секретар на своїй сторінці в Facebook, в січні 2015 року Олександр Янукович звернувся в суд з позовом до Міністерства внутрішніх справ України про захист честі, гідності, ділової репутації та спростування інформації про його причетність до розстрілів на Майдані.

Йшлося про те, що 18 листопада 2014 року, на той момент ще радник очільника МВС Антон Геращенко, виступаючи на офіційній прес-конференції «Рік після Майдану. Підсумки розслідування масових вбивств і резонансних злочинів», заявив: «На сьогоднішній момент практично вся картина ясна. Ми чітко розуміємо, що за організацією масових вбивств стоїть президент Янукович, його син — Олександр Янукович. Без їх команди неможливо було б застосування вогнепальної зброї співробітниками міліції».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук