Пенсійна реформа - грабунок української нації, - депутати

14 вересня 201141385

Прийнятим законом закладено зменшення пенсійних виплат в середньому на 300 грн для кожного пенсіонера, шляхом розрахунку пенсій на основі показників кризового 2009 року. Очевидно, що від цього постраждають найбільш вразливі верстви пенсіонерів.

«Цим документом підвищено пенсійний вік для жінок до 60 років, до 62 років для чоловіків-держслужбовців, піднято страховий стаж викладачам та науковцям до 30 років для жінок та 35 – для чоловіків, що є грубим порушенням статей 22, 24 Конституції України, якими заборонено звуження змісту та обсягу чинних прав і свобод громадян України», - йдеться у заяві Львівської крайової організації НРУ щодо пенсійної реформи.

«Як наслідок, українцям встановили пенсійний вік, до якого більшість з них просто не доживе та зменшення пенсій через втрату додаткових нарахувань.

Цей закон абсолютно несправедливо поділяє пенсіонерів на “білих” і “чорних”. Так як нові норми вступають в силу з 30 вересня цього року, то всі ті, хто вийде на пенсію після цієї дати будуть у набагато гіршому матеріальному становищі, аніж ті, хто став пенсіонером навіть на день раніше», - йдеться у заяві.

«Львівська крайова організація Народного Руху України заявляє, що ця реформа є нічим іншим, як відвертим грабунком української нації, бо в майбутньому передбачає позбавлення більшої частини українців засобів для життя при досягненні пенсійного віку.

Також Львівська крайова організація Народного Руху України вимагає від Конституційного суду визнати основні положення цієї реформи неконституційними, а від Верховної Ради України, уряду та Президента України - негайної розробки справжньої пенсійної реформи в рамках широкої реформи економіки України», - йдеться у заяві.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук