Пенсійний фонд припинив виплату пенсії заступниці «народного мера» окупованого Луганська

Перший заступник міністра соціальної політики Василь Шевченко підтвердив, що так звана «заступник міністра» окупованого Луганська Антоніна Кузьменко дійсно отримувала пенсію від Пенсійного фонду України. Виплати зупинили і звернулися до правоохоронних органів, повідомили у прес-службі міністерства соціальної політики.

«Ми отримали підтвердження, що громадянка Антоніна Кузьменко дійсно була зареєстрована у Пенсійному фонді Сєвєродонецька як переселенка і їй нараховувалася пенсія. На даний момент нарахування всіх виплат їй призупинено», – зазначив Шевченко.

Водночас Шевченко заявив, що з моменту реєстрації «заступника мера» Луганська у Державній міграційній службі Пенсійний фонд не отримував жодної інформації від правоохоронних органів щодо її протиправної діяльності.

«Сьогодні Пенсійним фондом та Міністерством соціальної політики направлені відповідні запити до міграційної служби та до правоохоронних органів», – зазначив Василь Шевченко.

Нагадаємо, Роман Рябчук повідомив, що пенсія сепаратистки Кузьменко становить майже 5 тис. грн. Таким чином, за рік (з 1 серпня 2014 до 8 серпня 2015) пенсіонерці, яка була зареєстрована у Пенсійному фонді України як інвалід другої групи, нарахували близько 60 тис. грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук