Переможці виборів в ОТГ на Львівщині
Суспільство

Переможці виборів в ОТГ на Львівщині

Попередні результати підрахунку голосів

Назарій Тузяк, 30 жовтня 2017 9276 7
фото Srdja Dragovic

У неділю, 29 жовтня, на Львівщині відбулося голосування за депутатів та голів восьми об'єднаних територіальних громад.

Вибори пройшли у Великомостівській міській громаді, Волицькій сільській громаді, Воютицькій сільській громаді, Підберезцівській сільській громаді, Рудківській міській громаді, Славській селищній громаді, Солонківській сільській громаді та Щирецькій селищній громаді. Окрім цього у трьох селах Розвадівської сільської громади обирали старост.

ZAXID.NET публікує попередні результати підрахунку голосів на перших виборах голів восьми громад (результати голосування по депутатах з'являться на сторінках громад).

***

Великомостівська міська громада

Явка на виборах склала 50%. Найбільше голосів отримав чинний голова Великих Мостів Ярослав Ройко (68%), який йшов самовисуванцем. Кандидат від «Свободи» Роман Кісілевич отримав 22% голосів, Михайло Лукач з «Батьківщини» – 11%, а кандидатка від Радикальної партії Ляшка Галина Березовська – 5%.

Волицька сільська громада

Найбільше голосів отримала голова Тшенецької сільради Марія Дик, за яку проголосували 83% виборців. ЇЇ єдиний суперник пенсіонер Тадеуш Марек отримав 10%. Явка на виборах склала 71%.

Воютицька сільська громада

Явка на виборах склала 57%. Найбільше голосів отримав чинний голова Воютицької сільради Михайло Яремко (66%). На другому місці із 27% опинився Іван Дуда («Батьківщина»), а два інші кандидати Михайло Ковалів («Свобода») та Богдан Сенейко (самовисуванець) отримали 3% та 2% відповідно.

Підберезцівська сільська громада

Явка на виборах склала 66%. Лідером голосування є голова Миклашівської сільради Василь Коваль, який йшов самовисуванцем і отримав близько 62% голосів. Голова Чижиківської сільради Микола Пухальський отримав 35% голосів, а третій кандидат Назарій Сорока – близько 3%.

Розвадівська сільська громада

Старостою села Верин став Ігор Гринів, який до цього займав посаду в. о. сільського голови. На виборах за нього проголосували 68%, а за його суперницю Галину Кривко 30%. Явка на виборах склала 51%.

Старостою Крупського обрали Вікторію Трембу, яка була єдиною кандидаткою на цю посаду. За неї проголосували 98% виборців, явка на виборах склала всього 21%.

Старостою села Пісочна стала Оксана Струк, за яку проголосувало 55%. Її суперниця Любов Козар отримала 44%. Явка виборців склала 35%.

Рудківська міська громада

Найбільше голосів отримав чинний голова Рудок Іван Лозинський (49%), який ішов самовисуванцем. Його найближчими суперниками виявилися Іван Пиртик з «УКРОПу» (19%), Ореста Зварич з «Батьківщини» (13%) та Богдан Кремса з «Народного контролю» (11%). Інші три кандидати отримали менше 5% голосів: висуванець «Самопомочі» Іван Колцьо (4%), «свободівець» Михайло Романович (4%) та самовисуванець Ярослав Матюшко (1%).

Славська селищна громада

Перемогу на виборах отримав директор бази відпочинку «Вежа Ведмежа» Володимир Бега, за якого проголосували 39%. За ним зі значним відривом йдуть Михайло Кінаш (24% виборців), Василь Білинець (21%) та Ігор Ферин (14%). Ще двоє кандидатів Олег Онаць та Дмитро Вітвіцький отримали менше 1% голосів – 0,7% та 0,3%. Явка виборців склала 64%.

Солонківська сільська громада

Явка виборців склала трішки менше половини (49%). За попередніми результатами, на виборах зі значним відривом переміг нинішній голова Солонки Віталій Ткачук, який отримав 57% голосів. За ним ідуть сільський голова Жирівки Микола Пущак (17,9%), тимчасово безробітна Надія Баволяк (9,8%) та пенсіонер Ростислав Федак (9,3%). Ще двоє кандидатів отримали менше 2% голосів. Це підприємець Віктор Кемський (1,7%) та викладач львівського професійного коледжу готельно-туристичного та ресторанного сервісу Юрій Окопний (1,4%).

Щирецька селищна громада

На виборах голови громади переміг Щирецький селищний голова Олег Василишин, який набрав 58% голосів. Його суперник голова Пісківської сільради Ігор Бей набрав 40%. Явка на виборах склала 51%.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук