Переселенець з Донбасу просить не називати їх біженцями

Терористи «Донецької народної республіки» погрожували деяким жителям Донбасу, повідомляючи про списки людей, з якими можуть розправитися.

Про це розповів житель Костянтинівки Донецької області Олександр, який був змушений залишити Донбас і переїхати до Києва, пише Сегодня.

«Я спокійно жив у своєму місті, не було ніяких проблем, навіть виступав на мітингах. Тоді ми думали, що все буде добре. А потім прийшли «зелені чоловічки», і мені сказали, що я перебуваю в якихось списках. Мені довелося виїхати з міста. Думаю, про списки — це правда, бо двох хлопців зі «Свободи» захопили ті, кого називають ДНР. Зараз одного відпустили, а один досі в полоні», — сказав він.

Чоловік також просить не називати людей, які залишили Донбас, біженцями.

«Не називайте нас біженцями, ми тимчасові переселенці. Ми не втекли зі своєї країни, ми знаходимося в своїй країні, просто тимчасово переїхали до друзів у Київ», — пояснив Олександр.

Крім того, житель Костянтинівки каже, що представники ДНР часто захоплюють людей у полон.

«Всі, хто може чітко сказати вголос слово «Україна», сидять у підвалах. Люди, які підтримують Україну, змушені мовчати. Їх або посадили в підвали, або зробили все, щоб вони залишили Донбас», — наголосив Олександр.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук