Переважна більшість росіян вважає, що їх бояться у світі, - соцопитування

СвітРоман Ганкевич, 14 січня 20179434
Переважна більшість росіян вважає, що їх бояться у світі, - соцопитування
фото Guardian
Кожен другий росіянин переконаний, зо ставлення до РФ у світі необ'єктивне

Переважна більшість громадян Росії переконані, що їх у світі бояться. Про це йдеться у соціологічному дослідженні проведеному російським фондом «Общественное мнение», пише «Интерфакс».

Як зазначається, більшість росіян (86%) впевнені, що у світі їх країну бояться, а 75% учасників цього опитування вважають, що це добре.

Респонденти також вважають, що вплив Росії у світі в останні роки швидше зростає (67%), ніж знижується (19%). Таке зростання вони пов'язують із зростанням військової могутності країни (14%), проведенням правильної, незалежної зовнішньої політики (11%) і називають це заслугою президента РФ (7%).

Про те, як сьогодні ставляться до Росії в світі, думки респондентів розділилися: 48% вважають, що погано, 42% - що добре. Між тим, кожен другий (51%) вважає, що ставлення до Росії у світі в цілому необ'єктивне. Протилежної точки зору дотримуються 36%. При цьому 58% респондентів заявили, що живуть у багатій країні, а 33% опитаних з ними не погодилися і назвали РФ бідною країною.

70% учасників опитування назвали Росію вільною, протилежної думки дотримуються 22%, а 65% відповіли, що вважають РФ розвиненою і передовою державою.

У фонді повідомили, що опитування проводилося два дні - 24 і 25 грудня - серед 1500 респондентів у 104 населених пунктах РФ.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук