<

Перевізники домоглися скасування незаконного рішення ЛОДА

СуспільствоЛілія Матвіїв, 20 листопада 20148390
Перевізники домоглися скасування незаконного рішення ЛОДА
фото ZAXID.NET

У четвер, 20 листопада, водії ПП «Транс-Спорт» чотири години пікетували Львівську облдержадміністрацію. Водії вийшли на пікет, залучивши автобуси підприємства, внаслідок цього рух транспорту на вул. Винниченка був ускладнений. Працівники ПП «Транс-Спорт» протестували проти рішення департаменту розвитку інфраструктури, дорожнього господарства та паливно-енергетичного комплексу ЛОДА, за яким на територію Стрийського і Сколівського районів виїхали автобуси ТОВ «Стрийське АТП».

Як розповів ZAXID.NET керівник ПП «Транс-Спорт» Віктор Мадей, в результаті незаконних договорів, виданих ЛОДА, водії його підприємства частково залишились без пасажирів.

«Департамент розвитку інфраструктури ЛОДА під керівництвом Олега Лазаря дав тимчасові дозволи для ТОВ «Стрийське АТП» без потрібного пакету документів. Автобуси Стрийського АТП з понеділка цього тижня виїхали на маршрут, не маючи ні паспортів, ні розкладу руху. Крім того, мої водії фактично залишились без пасажирів, оскільки перед ними інші маршрутки забирали людей», – розповів він.

Директор департаменту розвитку інфраструктури, дорожнього господарства та паливно- енергетичного комплексу ЛОДА Олег Лазар розповів ZAXID.NET, що рішення про нові автобуси департамент прийняв, щоб покращити транспортне сполучення в напрямку Львів   – Стрий  – Сколе.

«ЛОДА є замовником перевезень в цьому напрямку. Ми пропонували збільшити кількість автобусів в цьому напрямку і оголосили конкурс. 3 грудня мали бути відомі його результати, будь-яка компанія-перевізник могла взяти в ньому участь. Ми уклали з кількома компаніями-перевізниками, які виявили бажання їздити на цьому сполученні, тимчасові договори на 2 місяці. Те, що ПП «Транс-Спорт» виступив проти цього, означає, що фірма не впевнена, чи виграє конкурс», – заявив він.

У свою чергу, Віктор Мадей наголосив, що для нових автобусів Сколівська райдержадміністрація не давала дозволу.

«Пан Лазар мотивує свої дії тим, що отримав листа від Стрийської райдержадміністрації. Такий лист був, але рішення не було погоджене зі Сколівською райдержадміністрацією», - зазначив він.

Віктор Мадей також додав, що звернувся з цього приводу до прокуратури та до суду. За результатами пікету Олег Лазар підписав листа про відкликання незаконних договорів. Пікетувальники також вимагали звільнити Олега Лазаря.

Як повідомили у прес-службі ЛОДА, проведення конкурсу про нові автобуси наразі буде зупиненим.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук