Перевізники вивозитимуть сміття зі Львова за єдиним стандартом

У Львові розроблять типовий договір про надання послуг з вивезення ТПВ

СуспільствоОрися Шиян, 12 серпня 20164390

Районні адміністрації Львова проводитимуть конкурси на укладення угод з перевізниками щодо вивезення ТПВ на однакових умовах. Департамент житлового господарства та інфраструктури має розробити до 1 листопада типовий договір про надання послуг з вивезення твердих побутових відходів. Укладатимуть ці угоди ЛКП. 

Відповідне рішення прийняли сьогодні, 12 серпня, на засіданні виконавчого комітету Львівської міської ради, передає прес-служба ЛМР.

«Конкурсні умови є різні, угоди є різні, укладаються на різні терміни. Ми пропонуємо привести це все до єдиного знаменника. Ми розробимо типовий договір для всіх перевізників, типові конкурсні умови і в подальшому конкурси проводитимуться за єдиним стандартом», ― зазначила начальник юридичного управління ЛМР Гелена Пайонкевич.

Поки що районні адміністрації мають продовжити термін дії договорів про надання послуг з вивезення твердих та великогабаритних побутових відходів (крім токсичних та особливо небезпечних) на три місяці та не проводити конкурси на надання послуг з вивезення (збирання, зберігання і перевезення) твердих та великогабаритних побутових відходів (крім токсичних та особливо небезпечних). 

Нагадаємо, нове місце для тимчасового пункту перевантаження сміття облаштували  на території заводу «Сільмаш» в промисловій зоні міста. 

Труднощі з вивезенням сміття у Львові виникли після закриття Грибовицького сміттєзвалища наприкінці травня. Деякі міста області відмовилися приймати львівське сміття, зокрема через тиск мешканців. Серед тих, хто погодився допомогти Львову, був Київ, однак столиця приймала відходи зі Львова лише до 1 серпня. Тепер сміття зі Львова приймають містечка області, які збільшили обсяг прийому сміття. Також 833 тонни побутового сміття зі Львова погодилася прийняти Чернівецька міська рада.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук