Петиція про позбавлення українського громадянства за сепаратизм набрала 25 тис. голосів

СуспільствоЮлія Поліковська, 27 листопада 20157140
Петиція про позбавлення українського громадянства за сепаратизм набрала 25 тис. голосів

Петиція до президента України Петра Порошенка щодо позбавлення громадянства за сепаратистські висловлювання чи дії набрала потрібні для розгляду 25 тис. підписів. Відповідні дані представлені у розділі електронних петицій офіційного інтернет-представництва глави держави.

«Пропоную здійснити всі необхідні законодавчі та виконавчі кроки, для внесення змін і доповнень у Конституцію, закони, кодекси та ін., для створення юридичної можливості примусового позбавлення громадянства осіб, що своїми публічними висловлюваннями чи діями пропагують злочинний сепаратизм, порушення територіальної цілісності та суверенітету України, (за наявності фактичних доказів)», - написав у тексті петиції її автор Ігор Лазаренко.

Крім того, в петиції також вказано, що за сепаратизм, що чиниться злочинним шляхом, треба безумовно відбирати громадянство.

«Бо це й є замах на громадянство. Виключенням може бути лише сепаратизм через точне виконання демократичних процедур та міжнародне законодавство – це нормальна практика державотворення», – написав автор.

Нагадаємо, у відповідь на петицію №22/000504 президент Петро Порошенко пообіцяв розглядати питання надання українського громадянства іноземцям, які захищали або захищають територіальну цілісність, суверенітет та незалежність України, невідкладно.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук