Петро Порошенко оприлюднив свою позицію щодо легалізації зброї

«Моя політична позиція: я – проти легалізації короткоствольної зброї в Україні»

Президент України Петро Порошенко, який є кандидатом на виборах, вважає, що легалізація зброї в Україні наразі не на часі. Про це він повідомив під час офіційних теледебатів, інформує LB.ua.

«Сьогодні в Україні величезна кількість зброї, пов'язаної з війною. Це створює величезні загрози безпеці на вулицях. Як Президент і Верховний головнокомандувач Збройних сил України я наголошую, що наявність короткоствольної зброї на руках в українців точно не додасть безпеки. Ризики, які може спричинити застосування зброї на вулицях українських міст, сіл і селищ – абсолютно невиправдані. Сьогодні наявність зброї є абсолютно незаконною. Реєстрація зброї повинна бути навіть ускладнена. Я твердо впевнений, що зброю необхідно з українських вулиць вилучати. Моя політична позиція: я – проти легалізації короткоствольної зброї в Україні», – сказав він.

Петро Порошенко додав, що легалізація зброї в жодній країні світу не призвела до зменшення злочинності, а спричиняла зворотний ефект збільшення кількості жертв. Так він відповів на запитання про те, що готовий зробити, щоб українці могли захищати своє життя і здоров'я, оскільки «короткоствольну зброю можуть купити бандити на чорному ринку і використовувати проти законослухняних, але беззбройних громадян».

Це запитання поставив колишній очільник одеського осередку «Правого сектора» Сергій Стерненко, який під час нападу на нього двох кілерів у травні 2018 року в Одесі вбив одного з них.

Президент, який є кандидатом на виборах, наголосив, що наразі для безпеки потрібно підвищувати професійність СБУ, Нацполіції.

Наразі Україна — єдина країна Європи, де легальний обіг зброї відбувається лише за внутрішніми директивами та наказами МВС.

До слова, кандидат на посаду президента України Володимир Зеленський неодноразово заявляв, що виступає проти легалізації вогнепальної зброї в країні.

«Я проти легалізації зброї. Не можна відповісти коротко, поясню чому. Легалізація зброї сьогодні в Україні, в країні, де йде війна, це неправильно, тому що ми прекрасно з вами знаємо, скільки зброї... Я проти легалізації зброї», - зазначив Зеленський в інтерв'ю РБК 18 квітня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук