Під час голосування у Львівській міськраді голосів виявилося більше за депутатів

Під час сесії 25 січня у Львівській міськраді виявилося, що за одну з ухвал проголосувало більше депутатів, ніж було у той момент в залі. Міський голова Андрій Садовий доручив депутатській комісії законності та депутатської діяльності переглянути записи камер і розслідувати цей випадок.

Інцидент виник під час розгляду ухвали, якою комунальні підприємства «Львівтеплоенерго» та «Залізничнетеплоенерго» на рік звільняли від відрахування до міського бюджету 20% свого прибутку.

При виведенні на екран результатів голосування виявили, що у ньому взяли участь 64 особи при 63 присутніх. Враховуючи, що перед розглядом цього питання двоє депутатів вийшли, а максимальна кількість голосів у ЛМР становить 65 (один мер та 64 депутати), то виходить, що хтось проголосував чужою карткою.

Хоч у момент розгляду питання в залі були 62 депутати і мер, виявилося, що проголосували 64 особи

Секретар Львівської міськради Анатолій Забарило заявив, що у момент голосування в залі були відсутні Маркіян Лопачак («Свобода») та Григорій Козловський (БПП), однак при відображенні результатів поіменного голосування виявилося, що система зарахувала голос Григорія Козловського.

«Система працює ідеально. У мене прекрасний зір і я бачу, хто як голосує, і я бачу, як хто за кого голосує, коли когось немає. Я попрошу, щоб комісія законності розслідувала цей факт. Візьміть, будь ласка, відеозаписи і подивіться, хто де сидів і хто що робив», – заявив Андрій Садовий.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук