Під час перевірок у львівських ресторанах виявили численні порушення

Фахівці перевірили 101 заклад громадського харчування, ще 16 не допустили комісії до обстежень

Під час перевірок у львівських ресторанах виявили численні порушення
фото умовне
Фахівці перевірили 101 заклад громадського харчування

Із 3 липня до 30 серпня комісії райадміністрацій під головуванням представників міського управління Держпродспоживслужби провели 101 обстеження ресторанів, у яких проводять банкети та урочисті події. Під час цих перевірок у всіх цих закладах фахівці виявили порушення. До слова, 16 суб’єктів господарювання не допустили робочі комісії до проведення обстежень.

«Практично в усіх таких закладах громадського харчування виявили грубі порушення, тому складені відповідні приписи, а одного суб’єкта оштрафували. Тож ці перевірки продовжили», – повідомили у прес-службі ЛМР.

Також разом із фахівцями Львівського обласного лабораторного центру обстежили 16 закладів ресторанного господарства. У цих закладах відібрали проби змивів та зразки готових харчових продуктів і провели лабораторне дослідження. За результатами досліджень встановили, що 46% готових кулінарних виробів та 33% змивів не відповідають нормативно-технічній документації, а в 4% виявлено патогенний стафілокок.

«Виявлені грубі порушення: недотримання потоковості технологічного процесу, відсутність медичних оглядів, гігієнічного навчання, незнання гігієнічних норм і правил персоналом таких закладів, відсутність документів на якість і безпечність харчових продуктів. За результатами комісійних обстежень складені службові доповідні і здійснено 5 позапланових перевірок таких закладів, один суб’єкт оштрафований. До 2-х тижнів перевіримо виконання приписів», — розповіла Галина Пилипович, спеціалістка відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства міського управління ГУ Держпродспоживслужби у Львівській області.

Також під час засідання заступниця голови міської комісії з питань ТЕБ і НС Ірина Маруняк запропонувала, щоб районні адміністрації продовжили перевірки. Вони триватимуть до 30 вересня. Опісля питання знову винесуть на розгляд комісії з питань ТЕБ і НС.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук