Підозрюваний у вбивстві Гандзюк заявив, що херсонський чиновник просив його покарати активістку

Разом з тим підозрюваний в організації вбивства Катерини Гандзюк Олексій Левін заперечив свою причетність до нападу на неї

Олексій Левін на відео розповів, як заступник голови Херсонської ОДА просив його «якось покарати» активістку

Заступник голови Херсонської обласної державної адміністрації Євген Рищук звертався до підозрюваного в організації вбивства херсонської активістки і чиновниці міськради Катерини Гандзюк Олексія Левіна з проханням «якось покарати» її та обіцяв заплатити за це. Про це йдеться у відео, яке є в розпорядженні проекту журналістських розслідувань «Слідство.Інфо». На відео Левін розповідає про це своєму співрозмовнику, ім’я якого журналісти не повідомили, як і не вказали джерел отримання цього відео.

«До мене одного разу звернувся [Євген] Рищук, це власник кінного клубу. Це було в кінному клубі, я там відпочивав. Він приїхав і каже: “У мене є до тебе делікатна справа. Є така Катерина Гандзюк, треба її якось покарати – облити фекаліями чи щось таке. Я готовий за це добре заплатити”. Я сказав, що цією темою не займаюся та спитав, який його інтерес. Він каже: “Мені треба розвиватися, вона мені заважає, скрізь пхає свого носа”», – сказав Левін своєму співрозмовнику, голос якого змінено, а обличчя – не показано.

Під час розмови Олексій Левін також зауважив, що не думає, що Рищук причетний до облиття кислотою, але в тому, що Гандзюк заважала Рищуку, впевнений на сто відсотків.

Крім того, Левін у цій розмові додав, що про Катерину Гандзюк вперше почув саме від Рищука.

Увага! Відео містить ненормативну лексику та призначене для перегляду особам, яким виповнилося 18 років!

У розмові зі Слідством.Інфо Євген Рищук спростував сам факт знайомства з Олексієм Левіним (колишнє прізвище Москаленко). Він запевняє, що такої зустрічі не було.

Кінний клуб, про який каже Левін, це, ймовірно, клуб «Гран Прі», розташований в Олешківському районі поблизу Херсона. Ним дійсно володіє Євген Рищук.

Олексій Левін фігурує у справі про вбивство херсонської активістки Катерини Гандзюк як підозрюваний. Однак ще в серпні він залишив Україну та перебуває за кордоном. За версією офіційного слідства, Олексій Левін пов’язує виконавців нападу на Гандзюк з імовірним замовником Владиславом Мангером. На сьогодні слідчі все ще не допитали Левіна.

Журналістам «Слідства.Інфо» вдалося поспілкуватися з Левіним телефоном. Він сказав, що жодного стосунку до нападу на Гандзюк не має. Інтерв’ю з Олексієм Левіним опубліковане у фільмі «Гандзюк: системне вбивство», спецпоказ якого відбувся в Києві 25 березня.

У тому ж фільмі йдеться про те, що фігурант справи Гандзюк Ігор Павловський контактував зі слідством після нападу на неї.

Раніше також стало відомо, що відсторонений голова Херсонської облради Владислав Мангер заплатив Левіну за вбивство Гандзюк базою відпочинку.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук