«Підприємницький талант України 2016» – отримай грант на розвиток свого бізнесу!

Суспільствопромоція, 23 вересня 20163410

1 вересня 2016 року розпочався прийом заявок на V національний конкурс для бізнес-леді «Підприємницький талант України 2016». Для українських підприємниць це унікальна можливість отримати визнання, грант на подальший розвиток своєї справи та корисні поради від експертів галузі. Крім того, цей проект – невичерпне джерело натхнення та мотивації для тих, кому не вистачає віри у власні сили та рішучості зайнятися своєю справою.

Конкурс уже вп’яте організовує компанія «Емвей Україна» за підтримки Українського союзу промисловців і підприємців (УСПП). Сьогодні, в умовах соціально-економічної нестабільності і слабкої підтримки з боку держави та неурядових організацій, ця націлена на розвиток духу підприємництва та жаги до фінансової незалежності ініціатива набуває особливої важливості. Привертаючи увагу до успішних прикладів старту власної справи, «Емвей Україна» надихає тих, хто ще тільки планує зайнятися бізнесом, та сприяє розвитку тих, хто вже обрав цей шлях, вкотре доводячи, що можливості є завжди – треба лише їх бачити.

Головний приз цього року – грант на розвиток бізнесу у розмірі 70 000 грн*. При цьому учасниці конкурсу отримають нові практичні знання під час фінальної конференції та регіональних бізнес-студій із провідними експертами у сфері бізнесу та управління. Та й сама по собі участь – уже корисна для бізнесу, адже дозволяє критично та неупереджено подивитись на свою справу, визначити слабкі та сильні сторони під час підготовки заявки. Участь, до того ж, безкоштовна. Тож усе говорить про те, що це можливість, якою обов’язково слід скористатися!

Реєструйтесь на сайті, розповідайте історії особистих бізнес-досягнень і перемагайте.

Телефонуйте за номером (050) 375-40-38 або пишіть на адресу [email protected]

* Сума призу вказана до утримання податків, зборів і платежів, передбачених законодавством України на момент виплати призу. Термін проведення конкурсу: з 1 вересня 2016 року по 18 листопада 2016 року. Конкурс проводиться по всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій (АР Крим), а також території зони АТО Донецької і Луганської областей.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук