Підприємство «Сяйво» поскаржилося Садовому на директора-«свободівця»

СуспільствоІрина Знась, 31 грудня 201410370

Директор ТДВ «Сяйво», яке відоме у Львові як виробник люстр, звернувся до міського голови Львова Андрія Садового з проханням посприяти вирішенню ситуації щодо порушення трудової дисципліни комерційним директором підприємства Романом Плахтієм, який також є депутатом Львівської міської ради від ВО «Свобода».

У своєму зверненні директор ТДВ «Сяйво» І. В. Фурта зазначив, що з липня 2014 року Роман Плахтій, який був призначений на посаду в березні 2008 року, жодного разу так і не з’явився на роботу.

«З моменту призначення мене директором ТДВ «Сяйво» (10.07.2014) Плахтій Роман Анатолійович жодного разу не з’явився на своє робоче місце, чим грубо порушує трудову дисципліну та вимоги трудового законодавства. На адресу Романа Анатолійовича неодноразово надсилались звернення з проханням з’явитись на робоче місце та надати пояснення з приводу відсутності на робочому місці протягом тривалого часу. Проте усі наші звернення були проігноровані та залишені без уваги», – йдеться у зверненні.

Директор підприємства зауважив, що відсутність Плахтія Романа на робочому місці впродовж тривалого часу утрудняє роботу товариства та є причиною негативних процесів. Тому керівник установи просить міського голову «вжити відповідних заходів» до депутата Львівської міської ради Плахтія Романа Анатолійовича та посприяти ТДВ «Сяйво» у вирішенні ситуації.

Натомість Роман Плахтій розповів ZAXID.NET, що ще два місяці тому написав заяву на звільнення, а до того не з’являвся на роботу через стан здоров’я.

«Я написав заяву на звільнення, але її чомусь не беруть до уваги. Тепер за справу взялись адвокати, які будуть з’ясовувати, чому так сталось. Зараз я вже не вважаю себе працівником ТДВ «Сяйво». Врешті я був там оформлений на 0,25 ставки, але досі не отримав від підприємства жодної копійки», – сказав Роман Плахтій.

Він додав, що звільнився із роботи тому, що не вбачає, що може повноцінно працювати на користь підприємства.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук