Підприємці протестували проти будівництва трамвайної колії на Сихів

Підприємці протестували проти будівництва трамвайної колії на Сихів

Більше сотні львів’ян 18 червня прийшли під стіни Львівської міської ради з вимогою до влади не будувати трамвайну колію на Сихів. У разі, якщо до їхніх вимог не дослухаються, обіцяли зірвати засідання сесії 19 червня, на якій планували розглядати питання, пов’язані із проектом «трамвай на Сихів».

«Ділянка біля цвинтаря не влаштовує»

Серед пікетувальників переважали приватні підприємці ринку на пр. Червоної Калини, який називають «Санта Барбара». Павільйони ринку мають знести, аби прокласти трамвайну колію до мікрорайону.

Сихівчани вимагали, аби міська влада призупинила проект розбудови трамвайної колії, поки їм не виділять земельну ділянку під ринок біля 4-ої поліклініки на пр. Червоної Калини. Раніше міська влада вже виділила підприємцям ділянку на вул. Антонича, однак підприємців не влаштовує це місце.

«Та ділянка, яку нам виділили, знаходиться біля цвинтаря, там ніхто не ходить, до нас ніколи не будуть приходити покупці», – розповів журналістам приватний підприємець ринку на Сихові Зеник Неїжмак.

Міська рада готова до компромісу

Заступник міського голови Львова Олег Синютка, який вийшов до пікетувальників, пообіцяв, що 19 червня на сесії міської ради не будуть розглядати питання про трамвайну колію на Сихів та питання про виділення земельної ділянки під ринок «Санта – Барбара».

До підприємців на розмову вийшов заступник міського голови Олег Синютка

«Я вам обіцяю, що ці питання розглядатись завтра не будуть, поки ми не знайдемо компромісне рішення», – заявив чиновник.

За словами Синютки, підприємцям виділять інші ділянки для перенесення ринку. «Працівники ринку говорять про те, що вони земельної ділянки на вул.Антонича, 8А не хочуть. Хочуть інший варіант, зокрема на вул.Скрипника біля поліклініки. Виїдемо на місце, подивимось наскільки можливим є виділення цієї земельної ділянки», - зазначив заступник мера.

Він також пообіцяв зустрітись із мешканцями мікрорайону о 17:00 18 червня неподалік ринку на пр..Червоної Калини, аби предметно обговорити проблему та знайти шляхи її вирішення.

«Трамвай на Сихів потрібен, тому мусимо знайти спільну мову», – заявив Синютка, і додав, що до міської ради не надходило звернень проти будівництва трамвайної колії, а проблемні питання є лише з ринком «Санта – Барбара».

Нагадаємо, трамвайну колію на Сихів прокладуть по вул. Стуса вздовж проспекту Червоної Калини аж до Санта-Барбари. Колія проходитиме через теперішній ринок «Санта-Барбара», а трохи нижче збудують кільце для розвертання трамваю.

Також, щоб прокласти колію на Сихів потрібно знести два житлові будинки (вул. Стуса, 49 та вул. Стуса, 51, будівлю металобази (вул. Навроцького, 1а) та кафе (вул. Навроцького,1). Будинки та металобазу міськрада планує викупити, а кафе перенести, запропонувавши іншу земельну ділянку.

Колію на Сихів планують почати будувати вже у цьому місяці.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук