Пільговики у Львові зможуть задарма їздити маршрутками з 10 до 16 години

СуспільствоВіталій Кубліков, 10 березня 2015, 19:43 1467 1

Так вирішив львівський виконком. Це такий компроміс між перевізниками і міською владою, аби не підвищувати загальних тарифів. Перевізники ж сподіваються, що після цього в автобусах поменшає і псевдопільговиків.

Перевізники запевняють, лімітований проїзд пасажирів з посвідченнями вже діє   у Франківську. Наразі ж це дозволить, стримати, принамні тимчасово, старий тариф у три гривні. В обідню пору і надалі будуть випускати менше автобусів.

«Та міра з пільговими перевезеннями і зменшення кількості одиниць транспорту в непіковий час дає можливість ще якийсь час триматися в межах 3-х гривень», — розповідає керівник комунального АТП-1 Михайло Сидорович.

Графік безкоштовного проїзду для пільговиків затвердив львівський міськвиконком тимчасово. На три місяці. Далі це вже узаконять по всій Україні.

«З 1 червня вступає в силу закон про обмеження пільгових категорій. Там залишається в нас 5 категорій. На електротрансі і автобусах більше 50 пільгових категорій», — наголосив начальник міського управління транспорту Віктор Щир.

Обмеження стосується усіх категорій пільговиків. Втім, не без винятків, запевняє головний перевізник області.

«Щоб на такі категорії як незрячі з супроводжуючими, діти з малозабезпечиних сімей і багатодітних сімей, які їдуть в той час до школи, щоб водії толерантно до них відносилися і давали право скористатися пільгою», — відзначив голова Асоціації перевізників Львівщини Іван Велійка.

Натомість трамваїв і тролейбусів нововведення це не стосується. Тут як і раніше повний безліміт для пільговиків.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук