Після демобілізації чисельність бойових частин зменшиться до 20-30% від штатної, – Юрій Бутусов

Після демобілізації чисельність бойових частин зменшиться до 20-30% від штатної, – Юрій Бутусов
Після демобілізації 6-ї хвилі військових, військові частини мають комплектувати контрактниками

Комплектність українських військ, і насамперед – бойових частин на передовій, залишається невисокою. Некомплект особового складу загалом у сухопутних військах становить приблизно 50%. Однак чисельність підрозділів на передовій нерідко становить лише 40% від штатної. Про це написав журналіст Юрій Бутусов у статті для «Дзеркала тижня».

За його інформацією, після указу президента про демобілізацію шостої хвилі чисельність бойових частин зменшиться до 20 – 30% від штатної чисельності.

«Крім того, на передовій далеко не всі служиві – повноцінні воїни. У бойових частинах давно вже відбулося розшарування на дієздатний і обмежено дієздатний особовий склад», – зазначив він.

«Питання – а де ж «контрактники», про масовий набір яких гучно заявляло військове керівництво? Це питання на фронті ставлять усі. У бойових частинах приплив «контрактників» зовсім незначний і не забезпечує поповнення після відходу 6-ї хвилі. Однак навчальні частини, тилові установи, війська ППО, частини центрального підпорядкування Генштабу й Міноборони рівень комплектності мають вищий, ніж піхотні підрозділи на передку», – написав Бутусов.

Нагадаємо, 26 вересня президент України Петро Порошенко підписав указ про демобілізацію солдатів, мобілізованих під час шостої хвилі мобілізації. За даними Генштабу ЗСУ на фронті залишаться тільки контрактники.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук