Після "розгонів" Тимошенко БЮТ у Львівській облраді передумав йти в опозицію

30 червня 20092551

Під час сесії Львівської обласної ради 30 червня депутат ЛОР від БЮТ Олег Мохнацький оприлюднив заяву фракції БЮТ у ЛОР про те, що їх фракція і надалі підтримуватиме рішення облради, спрямовані на соціально-економічний розвиток області та спрямовані на виконання програми уряду "Український прорив".

У заяві зокрема йдеться про те, що 23 червня під час сесії ЛОР громада Львівщини стала свідком того, що голова Львівської облради разом з депутатами від "Нашої України" підмінюють реальну роботу на благо громади відстоюванням своїх приватних інтересів. На догоду окремим місцевим олігархам вони позбулися незручного заступника голови обласної ради. Фракція БЮТ в облраді переконана, що за таких обставин кожна неупереджена людина, зважаючи на те, що в облраді сформувалась ситуативна більшість з метою заробляння грошей, із розумінням сприйняла б рішення про перехід БЮТ в опозицію до такої більшості. Однак ми переконанні, що в час економічної кризи необхідно консолідувати всі сили для подолання кризи. Тому БЮТ у Львівській облраді не йде в опозицію. Також фракція БЮТ закликала привести у відповідність до закону склад фракцій Львівської обласної ради".

Своєю чергою представники "Нашої України" у Львівській облраді звернулися до своїх колег у обласній раді від фракції БЮТ із закликом вибачитися за заяви голови ЛОО ВО "Батьківщина" у бік депутатів ЛОР, в яких він фактично назвав обласну раду "майданчиком для вирішення власних питань". Якщо таких вибачень не надійде, то "Наша Україна" готова подавати до суду за образу честі та гідності. Відповідну заяву оголосив депутат ЛОР Олег Паска.

Як інформував ZAXID.NET, під час нещодавнього візиту до Львова прем’єр-міністра України, лідера БЮТ Юлії Тимошенко йшлося про те, що фракція БЮТ не може йти в опозицію. "У нас була розмова із головою ЛОО ВО "Батьківщина" Іваном Деньковичем та головою облради Мирославом Сеником щодо переходу фракції БЮТ у облраді в опозицію. Наша фракція не повинна бути в опозиції, вона має працювати для регіону", - заявила прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко .

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 1

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
 • Васька 30 червня 2009, 11:39

  [i]назвав обласну раду "майданчиком для вирішення власних питань". Якщо таких вибачень не надійде, то "Наша Україна" готова подавати до суду за образу честі та гідності[/i] [b]Областной совет не майданчик, а хорошо организованная контора по решению своих вопросов. Чего бы эти хлопцы туда так рвались, если бы личной выгоды в этом не было. Все они мало похожи на Дон Кихотов.[/b]

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук