Після тривалого ремонту відкривають вулицю Промислову у Львові

Головні новини Львова 07.10Віталій Кубліков, 7 жовтня 2015, 16:31 1625 0

Роботи на вулиці Промисловій у Львові станом на сьогодні, 7 жовтня, кажуть дорожники, виконані вже на 95%. Завершити все мають намір до 11 жовтня. Опісля триватимуть роботи з облаштування дороги римськими каменем. Для проїзду транспорту вулицю відкриють орієнтовно в 20-х числах місяця – після того як дорога остаточно відстоїться.

Ремонт на цій вулиці розпочали ще у квітні цього року. За цей час ту повністю завершили роботи із забезпечення водопостачання та водовідведення, замінили колектор і систему каналізування. Влаштовано дощові зливи. На понад 90% вкладено дорожню основу. На стадії завершення роботи із встановлення трамвайних плит, бордюрів та рейок. Саме з елементами колій і були найбільші труднощі, які трохи гальмували процес.

«Були складнощі, тому що хрестовини брали в Донецьку. Зараз, звичайно, це неможливо і завод з Дніпропетровська налагодив цю роботу. І вже на Покрови машини зможуть нормально проїхати, через Високий замок добратися до центру», – запевнив міський голова Андрій Садовий.

Нагадаємо, вулицю Промислову ремонтують у співпраці з ЄБРР. Європейське фінансування і на вулицях Богдана Хмельницького та Гайдамацькій. Тут роботи виконано на сьогодні на 45-50%. Однак, як відзначає директор ЛКП «Львівавтодор» Олег Береза, найважливішу частину роботи зроблено. Там вже завершили з комунікаціями та колекторами і перейшли до дороги.

Вніс корективи – і фінансові, і часові – аварійний австрійський колектор, плюс 300 тис. євро до кошторису ремонту.

«Ми там міняли колектор, і від того затягнулось виконання всіх інших робіт. Не можна пускати трамвай, не можна відремонтувати дорогу, знаючи, що там є складні умови з комунікаціями», – пояснив керівник ЛКП «Львівавтодор» Олег Береза.

Окрім цього, згідно з програмою «Львів-2020» розширення трамвайних гілок, зокрема нове трамвайне сполучення на вул. Топольну (вул. Щурата-Мазепи), до стадіону (вул. Кн.Ольги, Наукова, Вернадського), із Сахарова до вул. Коперника та продовження вул. Пасічної.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук