Після Великого посту загони з усієї України рушать на столицю, - політолог

12 березня 20094070

"В Україні потрібно змінити всю політичну правлячу верству. Як це зробити? Знайти найслабшу ланку і витягнути весь цей ланцюг гадючого поріддя. Є два способи усування від влади бандократії: силовий та мирний", - заявив 12 березня під час прес-конференції у Львові політолог Олег Соскін.

За словами експерта, перший шлях - силовий - шлях кровавої революції. "Він неприємний і нам непотрібний. Але народ, згідно з Конституцією, може цю гадючу сімейку скинути з посад. Коли завершиться Великий піст, коли в травні нічого жрать вже не буде, почнуться дні трудової солідарності. Будуть сформовані нові профсоюзи, а менеджери великих підприємств зрозуміють, що вони не можуть виконати свої зобов’язання з виплати зарплати, то у них не залишиться жодного варіанту, як тільки формувати свої колективи як армійські дивізіони і вести їх на столицю", - зазначив Олег Соскін.

Він прогнозує, що зі Східної України "на Київ може рушити три армії", 2 - з півдня, 1 - з півночі, 2 - з заходу країни. "На виході зі своїх точок ці армії складатимуть по 3-5 тисяч осіб. Коли вони дійдуть до Києва, їх буде по 30-50 тис. осіб.

Також, на думку політолога, дуже дієвими у такій ситуації будуть і вантажівки, мовляв, лише 60-70 великих вантажівок зможуть повністю паралізувати рух у Києві.

Мирний спосіб зміни влади в країні, переконаний політолог, полягає у запровадженні відкритих списків, що зробить виборчу систему в Україні прозорою. "Таким чином до парламенту увійдуть нові сили, а з старого складу ВРУ після виборів при владі залишиться тільки 8% колишніх нардепів", - додав О.Соскін.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук