Після засідання комісії з надзвичайних ситуацій посадовців львівської мерії викликали на допит

Під час останнього засідання комісії з НС йшлось про можливе оголошення у Львові надзвичайного стану

Посадовців Львівської міської ради, які є членами міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, викликають на допити у поліцію за результатами останнього засідання комісії. Про це повідомляє прес-служба мерії.

Такі повістки отримали в.о. заступника міського голови з гуманітарних питань Галина Слічна та заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства Сергій Бабак. Також о 10:00 на робочому місці повістку вручили Ірині Маруняк, голові Сихівської РА, з вимогою з’явитись на допит о 11:30.

«О 10:00 в кабінет до мене прийшов слідчий, вручив повістку на допит о 11:30. Зазначив, що справа стосується сміття, того, якою є ситуація у Сихівському районі з прибиранням ТПВ», - розповіла Ірина Маруняк, голова Сихівської РА.

Такі повістки отримав також заступник голови Франківсько РА Орест Тимчишин та голова Залізничної райадміністрації Надія Банах, у розмові з якою слідчий сказав, що такі повістки отримають усі члени комісії з надзвичайних ситуацій.

Одна з повісток, які отримали чиновники. Клікніть для збільшення

У повістці зазначено, що посадовці мають з’явитись до слідчого СУ ГУНП у Львівській області сьогодні.

«Орієнтовно о 08:50 у телефонній розмові слідчий повідомив, що справа стосується сміття, зокрема, рішення міської комісії ТЕБ та НС», - додала Галина Слічна.

Нагадаємо, що на останньому засіданні міської комісії з надзвичайних ситуацій йшлось про те, що міста Львівщини, які підписали меморандум про вивезення сміття зі Львова, не виконують його умов, а Львів через проблеми з вивозом сміття у місті можуть оголосити надзвичайний стан.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук