Південна Осетія планує провести референдум про входження до складу Росії

СвітЛюбко Петренко, 26 травня 20162410
Південна Осетія планує провести референдум про входження до складу Росії
Тібілов і Путін

Президент Південної Осетії Леонід Тібілов і спікер парламенту Анатолій Бібілов підписали заяву про проведення референдуму з питання входження Південної Осетії до складу Росії. Референдум має відбутися в 2017 році.

Заяву ухвалено за підсумками засідання політради при президенті республіки – повідомив інформаційний портал «Газета.Ру».

«Керуючись довгостроковими інтересами південноосетинського народу і прагнучи забезпечити стабільність суспільно-політичної обстановки в Республіці Південна Осетія, виступаємо зі спільною заявою про підтримку рішення політичної ради при президенті Республіки Південна Осетія від 26 травня 2016 року про доцільність проведення референдуму з питання про входження Республіки Південна Осетія до складу Російської Федерації в 2017 році», - йдеться в заяві.

У квітні Леонід Тібілов заявляв, що референдум дозволить йому звернутися до Москви з ініціативою про входження республіки до складу Росії.  «Це питання потребує юридичного осмисленні і для його реалізації необхідно внести зміни до конституції республіки, за якими і буде проведено референдум», – зазначив він.

За словами Тібілова, зміни в ст. 10 Конституції Південної Осетії дадуть республіці право звернутися до президента Росії з пропозицією створити єдиний союзний орган, якому йбудуть передані відповідні повноваження. Тібілов підкреслив: «Таким чином ми звільняємо Росію від політичних ризиків, які могли б виникнути за прямого входження».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук