План заходів з відзначення 18-тої річниці Конституції на Львівщині

У Львівській області затверджено план заходів з підготовки та відзначення 18-ї річниці Конституції України.

Про це йдеться у розпорядженні першого заступника голови Львівської обласної державної адміністрації Йосифа Ситника, оприлюдненому на сайті відомства.

ЛОДА заплановано організувати та провести урочистості за участі представників органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, народних депутатів України, міжнародних, громадських організацій, політичних партій, діячів науки та культури.

Також у програмі відзначення науково-практична конференція: «Конституція України: політико-правові виклики і перспективи».

Планується організувати урочисте покладання квітів до пам’ятних знаків та пам’ятників видатним діячам українського державотворення у районних центрах та містах обласного значення, інших населених пунктах області.

Адміністрація планує організувати та провести у закладах освіти, військових частинах, закладах для дітей та молоді, територіальних центрах соціального обслуговування, будинках-інтернатах інформаційно-просвітницькі заходи (лекції, «круглі столи», демонстраційні фільми, виставки фото- та архівних документів), спрямовані на роз’яснення норм Конституції України у становленні демократичної держави, на формування правової культури, виховання громадянської свідомості та поваги до Основного Закону України.

Окрім того, заплановано організувати спортивні змагання присвячені Дню Конституції України.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук