По всьому Брюсселю обмежать швидкість руху авто до 30 км/год

Лише на кількох магістральних вулицях дозволять їхати зі швидкістю 50 км/год, а подекуди – 70 км/год

СвітАнна Журба, 25 листопада7550

З 1 січня 2021 року по всьому Брюсселю діятиме обмеження швидкості до 30 км/год. За словами міністра із питань мобільності Брюсселю Ельке Ван ден Брандта, цього вимагають жителі бельгійської столиці, в якій розташовано більшість центральних органів ЄС, пише ЦТС з посиланням на видання Transport Publiczny.

Обмеження діятиме на всіх вулицях міста, окрім кількох центральних магістралей, де дозволять їхати зі швидкістю 50 км/год, а подекуди – 70 км/год.

Обмеження швидкості до 30 км/год за винятком кількох вулиць у вересні 2018 року запровадили в районі міста Схарбек. Унаслідок цього кількість аварій зменшилася на 25-40%. Крім того, як дослідили в Брюсселі, у пішохода, який потрапив під автомобіль, що рухається зі швидкістю 30 км/год, значно більше шансів вижити, ніж при швидкості авто 50 км/год.

Також міська влада зауважує, що таке рішення важливе й через те, що Брюссель є одним із найбільш перевантажених автівками міст у Європі.
Обмеження діятиме на всіх вулицях міста, окрім кількох центральних магістралей, де дозволять їхати зі швидкістю 50 км/год, а подекуди – 70 км/год.

Додамо, що в Україні з 1 січня 2018 року в містах діє обмеження швидкості до 50 км/год. Місцева влада за погодженням з поліцією може змінити це обмеження на певних ділянках.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук