Поблизу Івано-Франківська учасникам АТО виділили непридатну для будівництва землю

Поблизу Івано-Франківська учасникам АТО виділили непридатну для будівництва землю

Рік тому в урочищі «Сад» під Івано-Франківськом учасникам АТО та родичам загиблих героїв виділили 219 земельних наділів на 13,7 га. Про це рік тому відзвітували в обласному Держгеокадастрі. Проте, з понад двох сотень ділянок придатними для використання виявилися лише 25. До того ж за документи на землю людям доведеться заплатити двічі. Про це йдеться у публікації «Галицького кореспондента».

Люди почали укладати договори про виготовлення документів на право власності на землю. Із Івано-Франківською філією держпідприємства «Центр державного земельного кадастру».

«З 219 учасників АТО, які стояли на черзі для отримання земельних ділянок в цьому масиві, 117 уклали договори з Івано-Франківською філією Центру державного земельного кадастру, яка обіцяла за спеціальною ціною виготовити документацію. Люди оплатили кошти в березні 2015 року. Але на сьогодні жодних робіт Івано-Франківська філія не виконала. Ні документів, ні коштів, персонал Івано-Франківської філії Центру державного земельного кадастру звільнений, а структура ще у вересні пішла на ліквідацію», – повідомив заступник голови правління обласної спілки учасників АТО Тарас Кузь.

Учасники АТО та родичі загиблих невдоволені не лише тим, що їм не повертають кошти, але й землею, яку їм запропонували. З понад двох сотень ділянок придатними до використання визнали тільки 25.

Як пише місцеве видання, наділи виявилися нездоланними хащами, затопленими баюрами та кількаметровими пагорбами. Ще в серпні минулого року на одному з чергових засідань Координаційного комітету допомоги учасникам АТО обіцяли розчистити ліс.

За розподіл масиву «по-новому» взявся Інститут землеустрою. Нині, аби уникнути двозначних ситуацій, власників 25 наділів обирають привселюдно, на зборах. А за розробку документів людям знову доведеться заплатити гроші.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук