Побратими-медики, закликаю вас об'єднатись і повстати!

Наталія Ван Доеверен-Готь
Головний лікар шпиталю ім. Митрополита Андрея Шептицького, голова ГО «Львівська правозахисна ініціатива»

Господи, прости нас нерозумних... Нація, котра своїми руками,підлістю та підступністю нищить тих,хто рятує і загоює її ж плоть, приречена на страждання. Чи можете Ви собі уявити, що творіння людське щойно ставши з колін перед священиком після прийнятого благословення на щастя, удачу і добро,буде проклинати священика і бажати йому страждань найважчих?

Якщо глузд здоровий не покинув Ваше тіло, Вам складно буде це уявити. А уявляти те, як істота людська, загоївши рани тілесні руками лічителя, прирікає його на страждання, біль, неспокій, а може і раптову смерть від стресу, навіть не доводиться... Почитайте новини...

Так, це виродки з хворою плоттю і здоровим глуздом, який покинув цю плоть. Я спокійна за тих негідників, бо хто розкидає каміння-буде його збирати.І рана відкриється знову...і вже не загоїться... Бо тільки частинка благословенної вдячності,як краплина елею чи миру рідкого має окропити працю лічителя, щоб вона була успішною. Ну, Бог із ними, з юродивими. «Невдячність – перша ознака дебілізму» - не втомлювалась повторювати одна моя знайома вчителька, мати моєї колеги, яка все своє життя працювала в інтернаті для розумово відсталих дітей. А як же ті, хто таких інтернатів не закінчували? Хтось задумувався над соціально-економічними втратами від такого полювання, показового на лікарів? Скільки соленого поту учителів і учнів потрібно, аби виховати «Лікаря від Бога», як кажуть в народі. Бо Божу справу робить справжній лікар. Те, що Творець змайстрував,-«підрихтовує». І навіть найгеніальніший не осягає це ремесло за десятиліття,потрібні роки. Я не можу зрозуміти одного: чому мовчить медична спільнота?! Кожен надіється, що його омине?! Нехай кине в мене камінь той, хто ніколи не отримував додаткової винагороди від вдячних вилікуваних людей та їх родин.

Якщо ми продовжуватимемо мовчати,як ті нерозумні ягнята, то пересадять усіх! Питання тільки,хто наступний жертвою паде для підняття показників антикорупційної метушні. Будемо лікуватися у ковалів.

А про лікаря Василя Савчина хочу сказати, що ще в грудні 2013 року особисто приводила до нього покалічених хлопчаків з Майдану. Допомагав, лікував, рятував. В той час, коли ще багато хто оглядався на «колір шаровар», бо ніхто не знав, як повернеться, і хто втікати буде, а хто буде тріумфувати...

Дорогі побратими-медики, закликаю вас об'єднатись і повстати. Ми завжди були високоінтелектуальною соціальною групою, у якої є місія. Сьогодні наша місія спинити нерозумних, які хочуть знищити тих, яких вже поставили на коліна! Одночасно відбираючи у себе право на допомогу при втраті здоров'я. Бог їм суддя... А ми не маємо права мовчати! Заради наших дітей, з поваги до соленого поту і безсонних ночей, якими ми здобували наші знання! Я готова бути першою, хто оголосить протест. Відгукніться, відважні! Де реформи?! Де дорожня карта змін в системі охорони здоров'я?

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук