Запрошення на прес-конференцію Прокурору Львівської області Квятківському Ю.В.

Наталія Ван Доеверен-Готь
Головний лікар шпиталю ім. Митрополита Андрея Шептицького, голова ГО «Львівська правозахисна ініціатива»

15.02.2019 р. на офіційному сайті Прокуратури Львівської області в розділі Новини опубліковано статтю під назвою – «Екс-заступниця головного лікаря Львівської обласної клінічної лікарні, яку судять, намагається скомпрометувати правоохоронні органи».

Інформація, що викладена у вказаній статті є маніпулятивною та скерованою на приниження моєї честі, гідності, ділової репутації, у зв’язку з чим я подала в Прокуратуру 19.02.2019 р. заяву з вимогою спростувати недостовірну інформацію. Вказане звернення повністю проігнороване очолюваним Вами відомством.

З огляду на це запрошую Вас, Юрію Вікторовичу, на спільну прес – конференцію, на якій Ви матимете відмінну можливість підтвердити позицію Прокуратури Львівської області викладену в цій статті, зокрема, щодо наступних тверджень:

  • «З метою уникнення кримінальної відповідальності фігурантка намагається посіяти серед громадськості сумніви щодо незаконності дії правоохоронних органів – через засоби масової інформації подає ситуацію у вигідному для себе світлі, а також здійснює голослівні заяви»;
  • «Вказана особа всілякими способами чинить тиск на правоохоронні органи – неодноразово заявляла клопотання про відвід прокурорів, а також подає низку заяв, на підставі яких вже зареєстровано близько десяти кримінальних проваджень щодо, на її думку, неправомірних дій прокурорів»;
  • «у судових засіданнях обвинувачена поводить себе зухвало, висловлюється у грубій формі (у т.ч. із нецензурною лексикою), провокує конфлікти»;
  • «такі провокативні дії фігурантки, попри всі намагання, ніяк не вплинуть на хід судового розгляду».

Якщо Вам вдасться довести факти мого тиску на правоохоронні органи, мої голослівні заяви та продемонструвати нецензурну лайку в моєму виконанні – я готова вибачитись публічно.

Водночас я матиму можливість продемонструвати докази незаконності дій працівників прокуратури, які встановлені рішеннями судів. Голослівні звинувачення ж прес служби Прокуратури Львівської області трактую виключно як тиск на Суд.

Впевнена, Ваша офіцерська честь спонукатиме Вас до вибачень переді мною.

Участь у прес – конференції для Вас буде безкоштовною.

ПРЕС – КОНФЕРЕНЦІЯ ВІДБУДЕТЬСЯ 14 березня 2019 РОКУ О 11:30 ГОД. У ПРЕС КЛУБ ЛЬВІВ ЗА АДРЕСОЮ: М. ЛЬВІВ, ПР. ШЕВЧЕНКА, 11.

З повагою

Ван Доеверен Н. Р.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук