Подивіться, хто зайшов
Суспільство

Подивіться, хто зайшов

Усі депутати нового скликання Львівської обласної ради

Назарій Тузяк, 29 жовтня 2015 15798 13
фото Львівська облрада

Львівська обласна виборча комісія завершила підрахунок голосів на виборах до облради. За підсумками опрацювання 100% бюлетенів, до Львівської обласної ради VII скликання проходять 9 партій.

Виборчий бар'єр подолали «Блок Петра Порошенка "Солідарність"» (21,4% голосів виборців), «Самопоміч» (14,8%), ВО «Свобода» (12,9%), «Батьківщина» (9,1%), «Громадянська позиція» (8,1%), «УКРОП» (6,2%), Радикальна партія (5,6%), «Народний контроль» (5,2%) та Народний рух України (5,0%). За інші 7 партій, які також були включені у бюлетні, проголосували 11,7% виборців.

В облраді VII скликання буде 84 депутати (у попередній було 116). Згідно з офіційними результатами виборів, «Блок Петра Порошенка "Солідарність"» може розраховувати на 20 мандатів «Самопоміч» - на 14 мандатів; ВО «Свобода» - 12; «Батьківщина» - 9; «Громадянська позиція» - 8; «УКРОП» - 6; Радикальна партія, «Народний контроль» та Народний рух України по 5 мандатів.

Далі подаємо список тих політиків, які, згідно особистих рейтингів на своїх округах, потрапляють у наступне скликання облради. Лише 18 політиків із цього списку були депутатами попереднього скликання облради (8 із них пройшли за списком «Блоку Петра Порошенка "Солідарність"»).

«Блок Петра Порошенка "Солідарність"» (20 мандатів)

Василь Баран, 07.05.1964, директор Перемишлянського районного центру зайнятості;

Всеволод Білас, 05.11.1964, директор з корпоративних питань ПрАТ «ІДС»;

Олександр Ганущин, 16.06.1978, головний консультант по зв’язках із органами місцевого самоврядування та державної влади в адвокатському об’єднанні «Матвіїв і партнери»;

Михайло Гичка, 28.08.1959, головний лікар Львівської обласної клінічної лікарні;

Анатолій Дейнека, 04.10.1967, начальник Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства;

Роман Демчина, 20.09.1968, директор приватного підприємства «Рома»;

Михайло Дзюдзь, 18.08.1957, начальник Державної пенітенціарної служби України у Львівській області;

Олег Домчак, 19.06.1971, голова Самбірської районної державної адміністрації;

Михайло Задорожний, 15.11.1966, голова правління Дрогобицької районної спілки споживчих товариств;

Михайло Ільницький, 01.05.1956, директор ДП «Боринського лісового господарства»;

Катерина Кеньо, 05.04.1978, художній керівник Народного дому м.Комарно;

Володимир Кирилич, 08.05.1963, лікар-хірург у Кам’янка­Бузькій Центральній районній лікарні;

Володимир Кужидло, 12.07.1970, керівник фермерського господарства «ОАЗИС "К"»;

Іван Лабай, 18.04.1959, головний лікар Пустомитівської центральної районної лікарні;

Мирослава Лісна, 30.05.1953, начальник відділу освіти Пустомитівської райдержадміністрації;

Володимир Ременяк, 23.05.1971, голова Городоцької районної державної адміністрації;

Володимир Саган, 01.06.1968, представник благодійної організації «Фонд братів Дубневичів»;

Микола Седіло, 03.03.1981, приватний підприємець;

Олег Синютка, 14.02.1970, голова Львівської обласної державної адміністрації;

Володимир Шведа, 02.02.1970, директор ТзОВ ТВФ «Омега».

«Самопоміч» (14 мандатів)

Галина Бордун, 04.11.1976, начальник відділу кадрів апарату виконавчого комітету Львівської міської ради;

Тарас Вервега, 03.08.1972, член ради директорів SoftServe;

Юрій Голуб, 22.11.1975, спеціаліст відділу зв'язків із громадськістю ВЗГ ГУМВС України у Львівській обл.;

Парасковія Дворянин, 26.05.1971, директор з інформаційних проектів ПрАТ «ТРК Люкс»;

Роман Кізима, 31.03.1982, помічник-­консультант народного депутата України;

Олександр Кобзарев, 02.08.1978, директор комунальної установи «Інститут міста»;

Юрій Огоновський, 14.03.1992, директор громадської організації «Об’єднання "Самопоміч"»;

Степан Пакіж, 22.08.1969, в.о. директора ЛКП «Залізничнетеплоенерго»;

Тетяна Письменна, 07.07.1977, головний інженер з утримання та обслуговування житлового фонду та прибудинкових територій ТОВ «Підприємство Світ Сервіс»;

Андрій Прокопів, 05.10.1966, директор Ботанічного саду ЛНУ ім. І. Франка;

Василь Савчин, 20.05.1960, лікарг-хірург 8 лікарня м. Львова;

Оксана Сафінська, 03.12.1969, вчитель англійської мови у спеціалізованій ЗОШ І­ІІІ ступенів – освітньому центрі «Політехнік Еколенд»;

Інна Свистун, 26.01.1975, начальник управління комунальної власності Львівської міської ради;

Михайло Сидорович, 24.05.1952, директор Львівського комунального автотранспортного підприємства №1.

ВО «Свобода» (12 мандатів)

Мирослава Бабінська, 03.02.1962, менеджер страхової компанії «Провідна»;

Олексій Балицький, 01.02.1978, директор Департаменту екології та природних ресурсів Львівської ОДА;

Ігор Барановський, 20.06.1966, директор МПП «Пласкоп»;

Андріян Гутник, 06.10.1968, фізична особа­підприємець;

Руслан Кошулинський, 09.09.1969, військовослужбовець Збройних сил України;

Михайло Нискогуз, 02.04.1996, студент Національного університету водного господарства та природокористування;

Олег Панькевич, 21.07.1972, заступник голови ВО «Свобода»;

Ігор Тенюх, 23.05.1958, пенсіонер;

Андрій Тягнибок, 27.02.1973, інженер зв'язку у батальйоні «Січ»;

Андрій Чад, 10.05.1973, електромеханік «Львівської залізниці»;

Юрій Шаваров, 06.05.1955, завідувач хірургічним відділенням №3 Львівської обласної клінічної лікарні;

Ольга Шайдулліна, 12.03.1961, голова Бродівської районної ради.

«Батьківщина» (9 мандатів)

Володимир Вантух, 03.01.1959, директор Самбірського педагогічного коледжу,

Юрій Гудима, 27.06.1961, заступник директора ТзОВ «Будінвест»;

Ярослав Качмарик, 25.05.1962, голова постійної комісії з питань бюджету, соціально­економічного розвитку та комунальної власності Львівської облради;

Ігор Комарницький, 22.10.1956, проректор з наукової роботи ХТКІ;

Валентина Олексишин, 05.06.1952, директор МПП «Валентина»;

Степан Рак, 05.06.1981, офіцер Збройних сил України;

Валентин Устименко, 17.05.1947, начальник відділу TIR-Львів Асоціації міжнародних перевізників України;

Леонід Цибуля, 04.08.1970, лікар Радехівської центральної районної лікарні;

Олександр Чебаненко, 31.07.1947, лікар АТ СГК «Дніпро ­Бескид».

«Громадянська позиція» (8 мандатів)

Володимир Гірняк, 02.10.1977, генеральний директор ТЗОВ «ЮІК Правосвіт»;

Уляна Дорош, 06.02.1989, слухач Львіського регіонального інституту Національної академії державного управління при Президентові України;

Сергій Касян, 22.03.1962, заступник головного лікаря по медичному обслуговуванню населення Сокальської центральної районної лікарні;

Галина Козяр, 03.07.1979, директор Новострілищанської загальноосвітньої школи;

Петро Кошик, 09.07.1971, приватний підприємець;

Ярослав Овсянецький, 22.03.1957, головний лікар Журавківської міської лікарні;

Леонід Охріменко, 29.01.1952, начальник відділу освіти Самбірської районної  державної адміністрації;

Михайло Титикало, 10.02.1950, голова наглядової ради Кохавинської паперової фабрики.

«УКРОП» (6 мандатів)

Ігор Ільків, 23.12.1960, командир медичної роти Північного територіального управління Національної гвардії України;

Петро Жукровський, 19.06.1986, менеджер приватного підприємства «Укрзахідпостач»;

Дмитро Пазин, 29.01.1992, вчитель у Новинській загальноосвітній школі І­ІІ ступенів імені Тараса Пазина;

Юрій Сидорович, 05.05.1981, методист по хореографічному жанру Золочівського районного народного дому;

Галина Сич, 06.11.1960, керуюча відділенням «Новий Розділ» ПАТ КБ «Приватбанк»;

Зіновій Шептицький, 08.04.1952, приватний підприємець.

Радикальна партія (5 мандатів)

Євген Буба, 22.01.1958, директор малого підприємства «Руно»;

Юрій Візняк, 05.05.1966, завідувач кафедри Львівського Університету «Бізнесу та Права»;

Ігор Грабінський, 19.02.1957, фізична особа-­підприємець;

Михайло Ковалик, 05.10.1976, директор ТзОВ «Прушиньский­ Україна»;

Володимир Ткачик, 07.01.1956, фізична особа-підприємець.

«Народний контроль» (5 мандатів)

Андрій Білоус, 04.08.1975, помічник­консультант народного депутата України Добродомова Д.Є.;

Андрій Дума, 21.01.1976, депутат Львівської обласної ради;

Андрій Ковч, 25.08.1980, директор ПП «Паливенерго»;

Василь Масний, 26.08.1979, офіцер Національної гвардії України;

Юрій Нестор, 19.02.1969, директор ТзОВ «Блюм­Україна».

Народний рух України (5 мандатів)

Олег Андрусишин, 16.06.1960, завідувач відділенням Сколівської центральної районної лікарні;

Богдан Гагалюк, 02.01.1970, директор ТОВ «Інкомтранс»;

Ольга Грицик, 07.04.1960, голова профспілки освіти Дрогобицького району;

Ігор Ковальчук, 05.05.1949, головний лікар Львівського державного онкологічного регіонального лікувально-діагностичного центру;

Петро Марунчак, 10.07.1977, студент Львівського аграрного університету.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук