Подорожчання проїзду у трамваях обговорять на львівському Майдані

Lilia Kuzik, 1 квітня 20148141
Подорожчання проїзду у трамваях обговорять на львівському Майдані
фото ZAXID.NET
Подорожчання проїзду у львівських трамваях обговорять на Майдані

У середу, 2 квітня, у Львові пройдуть громадські слухання щодо підняття плати за проїзд у львівському міському електротранспорті – до 2 гривень. Обговорення розпочнеться о 18:20 на львівському Євромайдані.

ЛКП «Львівелектротранс» пропонує підняти плату за проїзд до 2 грн (на 50 копійок), а за пільговий квиток – до 1 грн (на 25 копійок).

«Але піднімати ціну на пільгові проїзні місячні картки ми не будемо свідомо», – повідомив в. о. директора ЛКП «Львівелектротранс» Володимир Карпа. Він пояснив, що складові тарифу, а це паливо-мастильні матеріали, електроенергія, розмір мінімальної зарплати – значно зросли за останній час, тому є потреба у піднятті плати за проїзд.

З його слів, якщо громада погодиться на підняття тарифу, то далі має відбутися процедура його затвердження, і нову плату за проїзд можуть ввести орієнтовно в кінці травня – на початку червня цього року. Тоді ж на нову ціну переведуть і квиткові термінали.

Володимир Карпа також повідомив, що держбюджет боргує «Львівелектротрансу» 5,6 млн грн – це компенсація за перевезення пільговиків. «А це наші зарплати, електроенергія й інші видатки», – пояснив Володимир Карпа.

«Ціна на проїзд у трамваях та тролейбусах є критично низькою. Вона жодним чином не покриває витрат. Ми дотуємо підприємство за кошти місцевого бюджету. Різниця за пільговий проїзд поступає несвоєчасно і не в повному об’ємі. Коригування тарифу треба буде робити. Це невелика сума, але такий крок необхідно зробити, бо важливо утримувати всю систему електротранспорту в надійному стані», - заявив міський голова Львова Андрій Садовий.

Нагадаємо, у ЛКП «Львівелектротранс» заявляють про потребу підняти плату за проїзд до 2 грн, адже в 2013 році за фінансовими результатами підприємство понесло збитки в сумі 22 млн грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук